اکانت قانونی RESIDENT EVIL 7 biohazard برای PS5 & PS4

اکانت قانونی RESIDENT EVIL 7 biohazard برای PS5 & PS4

RESIDENT EVIL 7 biohazard
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
53536
۱۸۹,۰۰۰
۰%
۱۸۹,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

بازی : RESIDENT EVIL 7 biohazard

سازنده : Capcom U.S.A., Inc.

سبک: Action, Adventure, Horror

تاریخ انتشار : 1/24/2017

پلتفرم: Playstation 4

بررسی تخصصی

همه چیز به سازمان جنایی و مشکوکی برمی‌گردد که سلاحی بیولوژیک به نام E-001 یا Eveline ساخته است. این شرکت Connections نام دارد که در ابتدای کار به همراه واحد عملیات ویژه HCF روی سلاحی بیولوژیک تحقیق می‌کردند، سلاحی که از نوعی قارچ ساخته شده بود. به این قارچ Mold گفته می‌شود که شبیه به ماده‌ای جوهری شکل است و هر کسی را که با آن در تماس قرار بگیرد آلوده می‌کند. وقتی کسی به Mold الوده شود، در سه مرحله تغییراتی روی وی ایجاد می‌شود.

نخستین نشانه این است که فرد آلوده می‌تواند اعضای بدن خود را در طی چند دقیقه بازسازی کند. در این مرحله شخص آگاهی و هوشیاری دارد و تغییری در ظاهر وی ایجاد نخواهد شد.

در مرحله دوم، فرد به تدریج هوشیاری و کنترل بر ذهن خود را از دست می‌دهد. شخص شروع می‌کند به توهم زدن و رفتارهای خشونت‌آمیزی از خود بروز می‌دهد. علاوه بر این، برخی از توانایی‌های فرد دو چندان می‌شود. آن‌ها حتی می‌توانند برخی از موجودات ضعیف‌تر مانند حشرات را کنترل کنند و در جهت خواسته خود از آن‌ها استفاده کنند.

مرحله سوم، عونت و آلودگی کامل است به گونه‌ای که فرد دیگر قدرتی بر تفکر خود ندارد و هوشیاری‌‌اش را به طور کامل از دست داده است. در این مرحله، ذهن و اعمال فرد توسط نمونه E کنترل می‌شود. در داستان بازی Resident Evil 7، اولین این نمونه است که باقی افراد را تحت سلطه خود در می‌آورد. در مرحله سوم، دیگر فرد حالت انسانی ندارد و تبدیل به سلول‌های به هم چسبیده ای از Mold می‌شود. هدف اصلی این تحقیقات نیز این بود که انسان‌ها تحت کنترل سلاح بیولوژیک قرار بگیرند. گویا این سلاح‌ها در شکل ظاهری دخترانی ده ساله ایجاد می‌شوند. اولین نیز پنجمین سلاح از این خانواده است. اولین از آن جهت طراحی شد که بتواند دشمنان‌اش را بدون نیاز به سلاح خاصی از بین ببرد و اسیران جنگی را کنترل کند.

مشخصات

مشخصات

 • قابلیت فروش مجدد ظ 2 و 3
  بله
 • ضمانت دائم ظ 2 و 3
  بله
 • چند نفره آفلاین
  خیر
 • دارای بخش آنلاین ظ 2 و 3
  خیر
 • مناسب برای کودکان
  خیر
 • نسخه گرافیکی مخصوص PS5
  بله
ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
53536
۱۸۹,۰۰۰
۰%
۱۸۹,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید