اکانت قانونی Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration برای PS5 & PS4

اکانت قانونی Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration برای PS5 & PS4

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
73490
۱۷۹,۰۰۰
۰%
۱۷۹,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

بازی : Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

سازنده : SQUARE ENIX CO. LTD.

سبک: Action, Role Playing Games

تاریخ انتشار : 10/11/2016

پلتفرم: Playstation 4

بررسی تخصصی

لارا کرافت را همه می شناسیم کسی که در راس ماجراجویی های مختلف درون این فرانچایز قرار داشته و در پیدا کردن مقبره ها و گنج های مختلف مهارت های بسیاری دارد. او به عنوان یک مهاجم مقبره تجربه های بسیاری از مکان ها و آرامگاه های مقدسی که به آن ها سفر کرده, به دست آورده است و همین امر او را به یک متخصص در این زمینه تبدیل کرده است.

در این نسخه از بازی لارا باری دیگر به محیط های خطرناک و مختلفی سفر می کند تا چیزی را که مدت ها به دنبال آن بوده پیدا کند. او با وجود کلی مانع که بر سر راهش قرار دارد, باز هم به اهداف بزرگ خود و به نتیجه رسیدن ماجراجویی هایش فکر کرده و به جلو پیش می رود.اینگونه است که در اکثر مواقع می تواند از موانعی که پیش رو دارد پلی برای پیشرفت بسازد و به اهداف بزرگش برسد.

در نسخه ی گذشته لارا با اتفاقاتی رو به رو شد که باعث شدند از نظر روحی و روانی نسبت به گذشته ثبات کمتری داشته باشد اما این دلیلی برای کنار کشیدن او از کاری که همیشه به آن علاقه داشته نمی شود.

لارا در سفری که داشت با اتفاقات غیر ممکن بسیاری رو به رو شد.او پس از تلاش های بسیار توانست باری دیگر به سلامت از موانع عبور کند اما زمانی که برگشت هیچ کس حرف های او را باور نمی کرد.

همه حرف های او را افسانه می خواندند و هیچ کس باور نمی کرد چنین اتفاق هایی برایش رخ داده است.لارا همیشه به دنبال غیر ممکن ها بود و همین امر باعث می شد باور خیلی از اتفاق های برای دیگران سخت باشد در حالی که لارا با تمامشان رو به رو شده بود.

همین امر بود که ضربه ی بدی به لارا وارد کرد او تصمیم گرفت برای این که ثابت کند حرف هایش درست است به دنبال مدرک بگردد.او باری دیگر به دنبال یک چیز جدید با نام راز جاودانگی رفت تا به همه نشان دهد هر چیزی که دیده افسانه نبوده و واقعیت داشته است.

او پس از تحقیقات مختلف و بررسی هایی که انجام می دهد سرانجام از بین نوشته ها و سرنخ های مختلفی که پدرش جمع آوری کرده با یک مکان جدید آشنا شده و تصمیمی می گیرد به آن بروند.

این مکان حاوی راز جاودانگی است که لارا قصد دارد تا آن را پیدا کرده و به همه نشان دهد که اشتباه نمی کند و این راز واقعا وجود دارد تا به انسان جاودانگی را اعطا کند.

مشخصات

مشخصات

 • قابلیت فروش مجدد ظ 2 و 3
  بله
 • ضمانت دائم ظ 2 و 3
  بله
 • چند نفره آفلاین
  خیر
 • دارای بخش آنلاین ظ 2 و 3
  خیر
 • مناسب برای کودکان
  خیر
 • نسخه گرافیکی مخصوص PS5
  خیر
ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
73490
۱۷۹,۰۰۰
۰%
۱۷۹,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید