اکانت قانونی Wolfenstein II: The New Colossus برای PS5 & PS4

اکانت قانونی Wolfenstein II: The New Colossus برای PS5 & PS4

Wolfenstein II: The New Colossus
۵ از ۵ (۱ رای)
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
27220
۱۸۹,۰۰۰
۰%
۱۸۹,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

بازی : Wolfenstein II: The New Colossus
سازنده : Bethesda Softworks
تاریخ انتشار : 10/27/2017
سبک : Shooter, Action
پلتفرم : PS4

بررسی تخصصی

Wolfenstein II: The New Colossus یازدهمین عنوان از سری ولفنشتاین و دنباله‌ای بر داستان بازی Wolfenstein: The New Order است که در سال 2014 منتشر شد. داستان بازی Wolfenstein II: The New Colossus در زمان اشغال ایالت متحده آمریکا توسط آلمان نازی و شش ماه بعد از رویدادهای نسخه New Order در سال 1961 جریان دارد. Wolfenstein 2 قهرمان اصلی بازی یعنی ویلیام بی.جی. بلازکوویچ و تلاش‌هایی او در جهت شعله‌ور کردن دومین انقلاب آمریکایی را نشان می‌دهد.

این بازی توسط ماشین گیمز (MachineGames) توسعه داده شده و توسط بتسدا سافت‌ورکز منتشر شده است. این عنوان در زمان خود با استفاده از جدیدترین موتور بازی Id Software یعنی id Tech 6 ساخته شد. The New Colossus روز 27 اکتبر سال 2017 روی پلتفرم‌های PlayStation 4, Xbox One و Microsoft Windows منتشر شد. نسخه‌ای از بازی برای Nintendo Switch در سال 2018 منتشر شد.

داستان بازی Wolfenstein 2

داستان بازی Wolfenstein 2 در سال 1961 و جایی شروع می‌شود که ویلیام جی. بلازکوویچ (William J. Blazkowicz)، شخصیت قهرمان داستان بعد از جنگ با Wilhelm “Deathshead” Strasse دچار جراحاتی شده است و در یک یوبوت به نام Eva’s Hammer استراحت می‌کند. این یوبوت در گذشته توسط ویلیام BJ برای گروه Kreisau Circle دزده شده بود. بلازکووچ بعد از جنگ پیشین به شدت مجروح شده و مدتی را نیز در کما بوده و حالا کاملا ناتوان شده است. او زمانی روی تختش به هوش می‌آید که Frau Engel به همراه افرادش به مقر آن‌ها حمله کرده‌اند.

بلازکوویچ در حالی که توانایی راه رفتن روی پاهایش را ندارد به کمک یک ویلچر سعی می‌کند با نازی‌ها بجنگد. او در حالی که اسلحه‌ای در دست راست خود گرفته و با کمک دست چپش ویلچر را حرکت می‌دهد سعی می‌کند خود را به محوطه بیرونی برساند. بلازکوویچ در بین مسیر وقتی می‌خواست کلید یک بالابر را بزند توسط یک نازی مورد حمله قرار می‌گیرد و با خوش‌شانسی همسرش آنیا او را نجات می‌دهد. BJ که ناامید شده بود وقتی شکم برآمده‌ی همسرش که بچه‌هایی دوقلو حمل می‌کرد را لمس کرد امید دوباره‌ای گرفت. با تمام تلاش‌هایی که بلازکوویچ و دیگر اعضای Kreisau Circle کردند اما زیردریایی توسط  نازی‌ها اشغال شد و تعدادی از اعضای گروه نیز اسیر شدند.

سردسته نازی‌ها یعنی Frau Engel با همراه دخترش، Sigrun به زیردریایی حمله کرده بود. Sigrun فردی چاق بود و مادرش همیشه او را سرزنش می‌کرد و با تشر با او صحبت می‌کرد. Engel به خاطر تخریب کمپ بلیکا در نسخه‌ی قبلی بازی و همین طور کشته شدن معشوقه‌اش یعنی Bubi از بلازکوویچ نفرت داشت. نیرویهای نازی، کارولین و فرگس/وایت (با توجه به رویدادهای قبلی یکی از این دو زنده هستند و توسط بازیکن تعیین می‌شود) را دستگیر کرده‌اند. بلازکوویچ تصمیم می‌گیرد با نقشه‌ای نه چندان امیدوارکننده خود را تسلیم کند تا در فرصتی مناسب کشتی هوایی Ausmerzer متعلق به نازی‌ها را به دست بگیرد.

Engel وقتی به بلازوویچ می‌رسد ناتوانی او را به سخره می‌گیرد و در حالی که یک تبر در دستش گرفته بود قصد داشت سر کارولین بکر، فرمانده Kreisau Circle را از بدنش جدا کند. دختر Engel سعی می‌کند او را از اقدامش باز دارد اما Engel تبر را به دست دخترش Sigrun می‌دهد و او را مجبور به این کار می‌کند هرچند که او نمی‌تواند این دستور را انجام دهد و در نهایت Engel خودش سر کارولین را از بدنش جدا می‌کند. زمانی که انگل سعی داشت با سر بریده کارولین، بلازکوویچ را  برنجاند Sigrun با او درگیر می‌شود و در این فاصله فرگس/وایت فرصتی پیدا می‌کند تا خود را آزاد کند و بلازکوویچ نیز از زره ضد گلوله کارولین را می‌پوشد و به این وسیله قدرت خود را باز می‌یابد. در حالی که Frau Engel فرار می‌کند بلازکوویچ در Ausmerzer با نازی‌ها مبارزه می‌کند و اتصال آن‌ها را از زیردریایی قطع می‌کند و با بدن بی جان کارولین به Eva’s Hammer بازمی‌گردد.

با ارائه اطلاعاتی از Sigrun گروه متوجه تعدادی از نازی‌های باقی مانده در بخش اف زیردریایی می‌شوند که با ارسال سیگنال‌هایی به کشتی هوایی Ausmerzer موقعیت آن‌ها را فاش می‌کرد. بلازکوویچ برای از بین بردن آن‌ها به بخش مذکور فرستاده شد.

مشخصات

مشخصات

 • قابلیت فروش مجدد ظ 2 و 3
  بله
 • ضمانت دائم ظ 2 و 3
  بله
 • چند نفره آفلاین
  خیر
 • دارای بخش آنلاین ظ 2 و 3
  خیر
 • مناسب برای کودکان
  خیر
 • نسخه گرافیکی مخصوص PS5
  خیر
ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

۵ از ۵
از مجموع ۱ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
۵.۰

موجود کردن ظرفیت 2 این بازی برای PS5

جمعه 14 بهمن 1401 ساعت 02:13:11
مصطفی افشار هزارخانی

سلام خسته نباشید
عیدتون مبارک اکانت ظرفیت 2 بازی Wolfenstein II: The New Colossus برای PS5 رو لطفاً موجود کنید هرجا گشتم فقط سایت شما داشت که ناموجود شده بود😑 لطفاً اگه میشه تا فردا یا پس فردا موجود کنید تا ازتون بخرم🙏❤️

خرید کالا
شناسه‌ی کالا
27220
۱۸۹,۰۰۰
۰%
۱۸۹,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید