اکانت قانونی Assassin’s Creed Shadows برای PS5

زمان ارسال از ۱۰ دقیقه تا ۷۲ ساعت کاری
گیمر عزیز به این نکته توجه کن! هنگام خرید اکانت به کنسول آن هم دقت کنید. هر اکانت باید فقط روی همون کنسول مخصوص خودش اجرا بشه.

توضیحات

معرفی بازی Assassin’s Creed Shadows

 • اکانت قانونی بازی : Assassin’s Creed Shadows
 • سازنده : UBISOFT ENTERTAINMENT SA
 • تاریخ انتشار : 15/11/2024
 • سبک :Role Playing Games
 • پلتفرم : PS5

بررسی تخصصی

اکانت قانونی Assassin’s Creed Shadows برای PS5

بازی Assassin’s Creed Shadows شامل دو قهرمان شینوبی چابک و سامورایی قدرتمند خواهد بود که هرکدام مجموعه سلاح، تجهیزات و توانایی‌های منحصربه‌فردی خواهند داشت.یکی از ویژگی ‌های جذاب این بازی، سیستم نورپردازی کاملاً پویا و تغییر فصل‌ های آب ‌و‌هوایی است. بازیکنان می ‌توانند با پیشرفت در داستان اصلی، بازی را در چهار فصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان تجربه کنند. این چرخه فصل ‌ها علاوه بر زیبایی‌ بخشی به مناطق ژاپن. تاثیر مستقیمی بر ویژگی ‌های جهان و مکانیسم‌ های گیم ‌پلی دارد.

0f4e732609c794c4988b90bca4ba007a.jpg

بازی دو شخصیت قابل بازی ارائه می‌ دهد که هر یک استایل مبارزاتی کاملاً متفاوتی دارند و یک دیگر را تکمیل می‌ کنند. نائوئه، شخصیت مونث بازی و یک شینوبی ماهر است که روی مخفی ‌کاری تاکید دارد. در حالی که یاسوکه، شخصیت مذکر و سامورایی بازی بوده و روی نیرو و قدرت مبارزاتی رو در روی خود حساب باز می ‌کند. هر یک از دو شخصیت بازی شامل درخت مهارت ‌ها، تجهیزات (زره و سلاح‌ ها) و سیستم پیش ‌روی منحصر به خود می ‌شوند.

شما در بازی می‌توانید شبکه ‌ای از جاسوسان را استخدام کنید که نقش چشم و گوش شما را در دنیای بازی ایفا می ‌کنند. همچنین امکان ساخت و شخصی‌ سازی پایگاهی برای جاسوسان و دستیاران خود وجود دارد.

c29a9f58b1ebb027a1aebaf62f92f61a.jpg

یاسوکه گستره وسیعی از سلاح ‌های مختلف مانند ناگیناتا، کانابو، تیر و کمان، کاتانا و … را در دسترس خواهد داشت. نائوئه نیز از گرپلینگ هوک، هیدن بلید، کونائو، بمب دودزا و شوریکن (پرتابی) بهره می ‌برد. بازی همچنین شامل مکانیک ‌های پری و بلاک خواهد شد که تجربه مبارزاتی را غنی ‌تر می‌ کند.هر فصل تاثیر متفاوتی بر گیم ‌پلی دارد. در تابستان، بازیکنان می ‌توانند درون چشمه‌ ها شنا کنند. در حالی که همین چشمه ‌ها در زمستان منجمد می ‌شوند. چمن ‌های بلند و بوته ‌های برگ ‌دار در بهار فرصت‌های بیشتری برای مخفی ‌کاری فراهم می ‌کنند. اما در زمستان این بوته ‌ها خشک می ‌شوند و بازیکنان باید مسیرهای دیگری برای پیشروی بیابند.

fa26dd682bc6a76494e4889060a534eb.jpg

به ‌عنوان مثال، در زمستان حرکت روی یخ‌ ها ممکن است موجب سقوط آن‌ها و آگاه ‌شدن دشمنان نزدیک شود. اما در عین حال سرمای زمستان نگهبان ‌ها را به سمت آتش و مناطق گرم ‌تر می ‌کشاند. که عبور مخفیانه از مناطق سردتر را برای بازیکنان راحت‌تر می‌کند.

8e775f390a88c1eb9a537f5430a14708.jpg

چارلز بنوا، کارگردان  Assassin’s Creed Shadows، نیز به طراحی قلعه‌ ها و نحوه کارکرد آن‌ ها به‌عنوان دانجن اشاره کرد: «قلعه‌ ها را به روشی ساختیم که هر کدام برای خودشان یک مرحله جداگانه هستند. آن‌ ها بسیار بزرگ طراحی شده ‌اند و هر وقت به درون یک قلعه بروید. مثل این است که یک ماجراجویی جدید را شروع کرده باشید.»

963d784d8c67f448d7d8373fa5f7ecac.jpg
پیش ‌خرید بازی باعث می ‌شود به مأموریتی به نام Thrown to the Dogs دسترسی داشته باشید. که تجربه ‌ای خاص و منحصر به ‌فرد را ارائه می ‌دهد.بازی Assassin’s Creed Shadows در تاریخ ۲۵ آبان ۱۴۰۳ (۱۵ نوامبر ۲۰۲۴) برای پلتفرم‌ های پلی ‌استیشن 5، کامپیوتر، ایکس ‌باکس سری ایکس و ایکس ‌باکس سری اس عرضه می‌ شود.
 
 

جهت خرید اکانت ظرفیتی بازی Assassin’s Creed Shadows برای PS5 همراه با ضمانت دائم و قابلیت فروش مجدد و تعویض آنی میتوانید از فروشگاه اکانت قانونی گیم پردایس اقدام فرمایید.

 

مشخصات
 • قابلیت فروش مجدد ظ 2 و 3 : بله
 • ضمانت دائم ظ 2 و 3 : بله
 • چند نفره آفلاین : خیر
 • دارای بخش آنلاین ظ 2 و 3 : بله
 • مناسب برای کودکان : خیر
 • نسخه گرافیکی مخصوص PS5 : بله

3 از 5 از مجموع 1 امتیاز

شما هم به این بازی امتیاز دهید

گیمر عزیز، برای اینکه نظر خودت رو وارد کنی، اول باید تو سایت ورود | ثبت نام کنی
Telegram_logo