اکانت قانونی Assassin’s Creed Mirage & Assassin's Creed Valhalla Bundle برای PS4 & PS5

زمان ارسال از ۱۰ دقیقه تا ۷۲ ساعت کاری
گیمر عزیز به این نکته توجه کن! هنگام خرید اکانت به کنسول آن هم دقت کنید. هر اکانت باید فقط روی همون کنسول مخصوص خودش اجرا بشه.

توضیحات

 معرفی
اکانت قانونی بازی : Assassin’s Creed Mirage & Assassin's Creed Valhalla Bundle
سازنده : Ubisoft Entertainment
تاریخ انتشار : 10/5/2023
سبک : Action, Adventure
پلتفرم : PS4, PS5

این نسخه شامل 2 بازی Assassin’s Creed Mirage و Assassin's Creed Valhalla است.

بررسی تخصصی

اکانت قانونی Assassin’s Creed Mirage & Assassin's Creed Valhalla Bundle برای PS5 & PS4

Assassin’s Creed Mirage

شخصیت اصلی بازی Basim Ibn Ishaq است که مخاطبان مجموعه اسسینز برای اولین با در Valhalla با او آشنا شده بودند. Basim یکی از شخصیت‌های کلیدی و تاثیرگذار والهالا بود اما داستان Mirage در قرن نهم و در سال 861 میلادی رخ می‌دهد حدودا 11 تا 17 سال پیش از اتفاقاتی که در Valhalla شاهدش بودیم. البته حد فاصل بین دو قسمت دقیق مشخص نیست. Valhalla بین سال‌های 872 تا 878 بعد از میلاد رخ می‌داد. از طرفی Mirage قرار است سیر تحول بسیم طی چند سال را به تصویر بکشد و سازنده‌ها حتی آن را یک داستان Coming of age خطاب کرده‌اند که به داستان‌هایی گفته می‌شود که به بلوغ رسیدن یک یا چند شخصیت را به تصویر می‌کشند. به گفته یوبی سافت ما در این بازی شاهد تحول شخصیتی بسیم و چگونگی پیوستن او به اسسین‌ها خواهیم بود.

a58648255e72def287a92583f28ba969.jpg

بغداد در میراژ به 4 بخش مختلف تقسیم شده. یکی از آن‌ها بخش صنعتی کرخ است که یکی از محله‌های قدیمی بغداد محسوب می‌‍شد و بر اساس اسناد تاریخی 11 سال پس از شکل گیری بغداد ایجاد شد. بخش دیگر «شهر گرد بغداد» است که مکانی سرسبز محسوب می‌شود و مقر اصلی درگاه خلافت بنی عباس بوده‌اند.

0d30b089314d80e17c5912280f1dc9ba.jpg

Assassin's Creed Valhalla

بازی Assassin’s Creed Valhalla سفری اعجاب‌انگیز به قلب حکومت وایکینگ‌ها، همراه قهرمانی شجاع به نام Eivor و برادرش Sigurd است که رهبری قبیله‌شان در حمله‌ای همه‌جانبه به سمت سرزمین آنگلوساکسون و همان انگلستان امروزی را دنبال می‌کنند.شخصیت Eivor یک وایکینگ تمام‌عیار و سنتی است که با ورود به سرزمین انگلستان، جدال پیچیده‌ای با پادشاهی‌های رقیب مانند East Angila و Marcia را تجربه می‌کند که همه‌ی آن‌ها، به دنبال نابودی وایکینگ‌ها و بیرون انداختن آن‌ها از منطقه‌ی تحت هدایت آن‌ها هستند. شهرهای بزرگی مانند لندن، وینچستر و یورک را خواهید دید و البته یک سری از مراحل بازی هم در نروژ و مناطق شمالی دنبال می‌شوند که فضای آن‌ها تفاوت ویژه‌ای با انگلستان دارد.

e8ecdcff5dd131d6cf9871f6ac48734f.jpg

سیستم مبارزه بازی از حالت سنتی بیرون آمده و می‌توان از هر نوع سلاح موجود در محیط استفاده کرد. وایکینگ‌ها به استفاده از تبر شهرت دارند و می‌توانید انواع سلاح‌ها را در بازی Assassin’s Creed Valhalla استفاده کنید. شهر اصلی بازی یکی از بخش‌های بسیار جذاب است که باید توجه خاصی به آن داشته باشید. در ابتدا تنها چند ساختمان و خانه در منطقه وجود خواهد داشت اما شما قادر به گسترش آن‌ها خواهید بود و برای نمونه آهنگری ایجاد خواهید کرد یا مقر فرماندهی را به یک قلعه گسترش خواهید.

c01391d331671a2d24a472f93fb10e72.jpg

بازی اساسینز کرید والهالا ازلحاظ بصری بسیار زیبا طراحی‌شده و تمامی مناطق با جزئیات بالا نشان داده می‌شوند. جنگل‌های سبز و چشم‌نواز انگلستان با باران‌های فصلی همراه می‌شوند که در کنار هم شمارا میخکوب می‌کنند. فعالیت‌های زیادی در طول بازی یافت می‌شوند که همگی به بهترین شیوه طراحی‌شده‌اند و بی‌دلیل نیست اگر بگوییم با یکی از بهترین نسخه‌های آساسینز کرید مواجه هستید. تمامی انیمیشن‌های کاراکترها، مبارزات و همچنین جزییات دنیای بازی، زیبا و چشم نواز طراحی شده‌اند. گاهی به دور از جنگ و مبارزه، دوست دارید چند لحظه در کنار یک برکه یا جنگل ایستاده و از زیبایی بصری دنیای بازی لذت ببرید.

00132f628c68235ed9e11f1ec10d17c4.jpg

جهت خرید اکانت ظرفیتی بازیAssassin’s Creed Mirage & Assassin's Creed Valhalla Bundle برای PS5 و PS4 همراه با ضمانت دائم و قابلیت فروش مجدد و تعویض آنی میتوانید از فروشگاه اکانت قانونی گیم پردایس اقدام فرمایید.
 

مشخصات
 • قابلیت فروش مجدد ظ 2 و 3
 • بله
 • ضمانت دائم ظ 2 و 3
 • بله
 • چند نفره آفلاین
 • خیر
 • دارای بخش آنلاین ظ 2 و 3
 • خیر
 • مناسب برای کودکان
 • خیر
 • نسخه گرافیکی مخصوص PS5
 • بله

0 از 5 از مجموع 0 امتیاز

شما هم به این بازی امتیاز دهید

گیمر عزیز، برای اینکه نظر خودت رو وارد کنی، اول باید تو سایت ورود | ثبت نام کنی
Telegram_logo