اکانت قانونی ELDEN RING برای PS5 & PS4

اکانت قانونی ELDEN RING برای PS5 & PS4

ELDEN RING
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
48745
۴۹۹,۰۰۰
۰%
۴۹۹,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

بازی : ELDEN RING
سازنده : BANDAI NAMCO Entertainment America Inc.
تاریخ انتشار :2/25/2022
سبک : Role Playing Games
پلتفرم : PS4 - PS5

بررسی تخصصی

داستان الدن رینگ حول سرزمین Lands Between و وقایع داخل آن می‌چرخد. در این سرزمین، الدن رینگ و قدرت آن مایه حیات Erdtree به حساب آمده و حال الدن رینگ در حال نابودی است. قدرت الدن رینگ در قالب شارد‌های مختلف در اختیار لردهای ملکه ماریکا جاویدان قرار گرفته و حال بازیکن در نقش یک Tarnished، وظیفه دارد تا شاردهای الدن رینگ را جمع‌آوری کرده، قدرت آن را بازیابی و با نابودی تمامی موانع به الدن لرد سرزمین Lands Between تبدیل شود.

اولین نکته داستانی جالب بازی الدن رینگ، وجود Erdtree است که اگر این دو کلمه را از هم تفکیک کنیم، Erde به‌معنی زمین بوده و در زبان آلمانی به‌معنی جهان است. ازاین‌رو می‌توان از Erdtree که ظاهر بزرگی هم در جهان بازی دارد، به‌عنوان World Tree (اشاره به افسانه‌های نورس) اشاره کرد. البته می‌توان این درخت را به World Spiral Tree انیمه برسرک هم نسبت داد که از نظر ظاهر، شباهت‌های بسیار زیادی به یکدیگر دارند.

در هر یک از بازی‌های میازاکی، قهرمان داستان با یک اسم خاص خطاب می‌شد و در Elden Ring هم قهرمان داستان با اسم Tarnished شناخته می‌شود. کمی در معنی Tarnished دقیق‌تر شویم. اولین و عامه‌ترین معنی Tarnished، لکه‌دار و کم شدن درخشش فلز است که اگر به نمایش‌های بازی الدن رینگ نگاه کنیم، به‌وضوح این مورد را می‌توان در بخشی دید که یک زن که احتمالا یکی از باس‌های بازی است، یک بازوی فلزی را به بدن خود وصل می‌کند. بازویی که لکه‌دار بوده و درخشش سابق را ندارد. دراین‌میان Tarnished یک معنی دیگر هم دارد. اگر شخصی یا چیزی ارزش یا اعتبار کمتری داشته باشد، از واژه Tarnished برای آن استفاده می‌کنند.

اگر به توضیحات رسمی داستان بازی نگاه کنیم، نوشته شده که «تارنیشد (قهرمان داستان) توسط Grace of Gold رد و از سرزمین Lands Between تبعید شده است.» ازاین‌رو شخصی را می‌بینیم که دیگر ارزش یا احترام گذشته خود را ندارد. انتخاب واژه Tarnished از سوی تیم سازنده مورد بسیار دقیق و خلاقانه‌ای بوده و شاهد استفاده از هر دو معنی واژه ذکر شده در جهان بازی هستیم. یکی از مواردی که همیشه میازاکی در بازی‌های خود به آن اهمیت می‌دهد، وجود NPC و کاراکترهایی است که بیش‌ازپیش به داستان بازی شکل و شمایل می‌دهند.

در الدن رینگ هم شاهد کاراکترهایی هستیم که بازیکنان با رویارویی با آن‌ها و انجام مأموریت‌های‌شان، می‌توانند داستان را بهتر متوجه شوند. درواقع میازاکی معتقد است که این کاراکترها تاثیر به‌سزایی روی روند بازی کردن و دید شما نسبت به اتفاقات داخل بازی دارند. همچنین اعلام شده که اصلی‌ترین دلیل برای گشت‌وگذار در جهان بازی، NPCها و داستانی است که دراختیار مخاطب قرار می‌دهند.

مشخصات

مشخصات

 • قابلیت فروش مجدد ظ 2 و 3
 • ضمانت دائم ظ 2 و 3
  بله
 • چند نفره آفلاین
  خیر
 • دارای بخش آنلاین ظ 2 و 3
  بله
 • مناسب برای کودکان
  خیر
 • نسخه گرافیکی مخصوص PS5
  بله
ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
48745
۴۹۹,۰۰۰
۰%
۴۹۹,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید