با توجه به عرضه سالیانه نسخه های جدید از بازی محبوب و پرطرفدار Call of Duty، امسال هم طرفداران سرسخت این بازی با خریداکانت قانونی CALL OF DUTY VANGUARD بی صبرانه در انتظار این رویداد هستند.

اگرچه نسخه جنگ جهانی دوم این بازی پرطرفدار در سال 2017 عرضه شد، اما نسخه امسال هم بار دیگر بازیکنان را به دهه چهل میلادی و دوران اوج این جنگ باز می گرداند.

این نسخه از بازی می کوشد تا ورژن جدیدی از جنگی که بارها در دنیای بازی ها و فیلم ها مشاهده شده است را در اختیار طرفدارن خود قرار دهد.

قسمت جدید این بازی تیراندازی اول شخص که هجدهمین قسمت از این بازی ها است هم مانند قسمت های قبل توسط شرکت Sledgehammer Games تولید شده و توسط شرکت اکتیویژن عرضه می شود.

هر آنچه در باره CALL OF DUTY VANGUARD می دانیم

افرادی که اقدام به خریداکانت قانونی CALL OF DUTY VANGUARD کرده اند باید از این موضوع اطلاع داشته باشند که این بازی هم مانند بسیاری از بازی های محبوب این سبک بر روی موتور بازی وارزون اجرا می شود.

نسخه ونگارد، ‌چیزی در حدود بیست نقشه بازی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد که این موضوع باعث تنوع بالای فرصت های موجود در بازی می شود.

از میان این نقشه ها، 16 نقشه از نوع نقشه های سنتی مولتی پلیر هستند. در مقابل 4 نقشه از نوع جدید حالت قهرمانی است که تعداد محدود جان های متعلق به «جستجو و نابودی» را با اکشن های هیجان انگیز مسابقات مرگ تیمی ترکیب می کند.

علاوه بر این حالت پاترول و نگهبانی هم در بازی وجود دارد که با توجه به حرکت نقطه کپچر در بازی، بازیکنان را وادار به درگیری با دشمن می کند.

سیستم «گان اسمیت» هم بار دیگر به این بازی بازگشته است، البته با این تفاوت که در مورد بعضی از اسلحه ها 10 اسلات اتصال وجود دارد.

یکی از نکات جدید بازی، اضافه شدن سامانه نابودی در این نسخه از بازی است که به بازیکنان این امکان را می دهد تا با ازبین بردن بعضی از قسمت های صحنه بازی، محل های اختفای مختص به خود را در نقشه بسازند.

حالت های CALL OF DUTY: VANGUARD

افرادی که دست به خرید CALL OF DUTY VANGUARD زده اند، در این نسخه از بازی هم حالت های معمول این بازی مانند «جستجو و نابودی»، «مسابقات مرگ تیمی»،‌«غلبه و برتری» و «تعداد تایید شده مرگ» را در اختیار خواهند داشت.

در حالت «مسابقات مرگ تیمی»، اعضای تیم با کار مشترک سعی می کنند تا اعضای تیم رقیب را از بین ببرند. اولین تیمی که به امتیاز از پیش تعیین شده برسد، برنده بازی است.

در حالت «غلبه و برتری»، فتح و حفظ موقعیت های از قبل مشخص شده باعث کسب امتیاز برای تیم ها می شود.

در حالت «تعداد تایید شده مرگ» اعضای تیم باید بعد از هر کشتن بازیکن رقیب، پلاک آن بازیکن را جمع کنند تا به این ترتیب امتیاز برای تیم آنها ثبت شود.

در حابت «جستجو و نابودی»، تیم ها به ترتیب دنبال شناسایی و به دست آوردن اهداف مختلف و سپس نابود کردن آنها می روند.

با این همه، حالت های جدیدی مانند پاترول هم وجود دارد که تیم ها را وادار می کند تا با هدف حفظ یک منطقه به صورت مداوم در نقشه حرکت کرده و به این ترتیب هیجان بازی افزایش می یابد.

در این حالت بازیکنان تیم باید یک منطقه در حالت حرکت را به دست آورده و آن را نگهدارند تا بتوانند به امتیاز دست پیدا کنند.

شاید نقطه عطف این حالت های جدید، حالت «تپه قهرمانی» است. این حالت که ترکیبی از «بتل رویال» و «مسابقات مرگ تیمی» است،‌ بر روی ویژگی هایی مانند کار تیمی، ارتباطات قوی میان بازیکنان و البته مهارت در تیراندازی تمرکز دارد.

در این حالت،‌ هشت تیم متشکل از دو یا سه بازیکن با یکدیگر به مبارزه پرداخته و آخرین تیمی که باقی بماند، ‌پیروز میدان تلقی می شود.

نقاط ضعف و قدرت

مسلما شناسایی نقاط ضعف و قدرت این نسخه از بازی، برای افرادی که دست به خرید اکانت قانونی CALL OF DUTY VANGUARD زده اند، اهمیت زیادی دارد. در ادامه به این موارد می پردازیم.

در ابتدا نقاط قوت

مهمترین وجه قدرت این نسخه از بازی، گرافیک خیره کننده آن است که در عین نزدیکی به واقعیت، نزدیکی زیادی هم با گرافیک نسخه Modern Warfare دارد.

در Vanguard، جزئیات محیطی بسیار بهتر شده اند و نورپردازی زمینه بسیار باورپذیرتر است.

علاوه بر گرافیک، موتور پیچیده تر بازی باعث ارتقا یافتن هسته بازی شده است. این موضوع در گزینه جدید سیستم نابودی قابل مشاهده است.

نکته مثبت دیگر این بازی، خصوصیات مرتبط به استفاده از اسلحه ها (برای مثال سرعت بالای دویدن در صورت در دست داشتن اسلحه) هم از نقاط مثبت بازی است.

نقاط ضعف

از نظر بسیاری از افرادی که نسخه Vanguard را امتحان کرده اند، این نسخه از بازی ضعف هایی هم دارد.

برای مثال اضافه شدن قابلیت های سرک کشیدن، ‌باز کردن، نابود کردن و یا تیراندازی از میان در به صورت جداگانه، باعث شلوغ شدن کنترل بازی شده است.

موضوع دیگر افزود شدن بعضی از قابلیت ها برای بازیکنان سنگر گرفته مانند امکان آتش کور یا قرار دادن اسلحه روی لبه پنجره است،‌ که باعث می شود تا تیراندازی به این بازیکنان سخت شود.

مشکل دیگر، تاکید بیش از حد بازی بروی واقع گرایی است که باعث می شود تا در بعضی از مواقع یک شخصیت با محیط اطرافش یکی شود. این موضوع باعث می شود تا تشخیص شخصیت ها توسط بازیکنان بسیار دشوارتر باشد.

البته مشکلات دیگری مانند سرعت پایینتر تعویض اسلحه یا قرار گرفتن در یک وضعیت خاص هم در بازی وجود دارد.

خریداکانت قانونی CALL OF DUTY VANGUARD

اکنون که با مشخصات و ویژگی های نسخه جدید از سری بازی های Call of Duty آشنا شدیم، به موضوع مهم دیگر یعنی خرید اکانت قانونی این بازی می رسیم.

پیشنهاد ما به شما برای تهیه اکانت قانونی این بازی و در نتیجه لذت بردن از این بازی جذاب، مراجعه به فروشگاه اکانت قانونی گیم پردایس است.

در این فروشگاه امکان تهیه اکانت قانونی این بازی با بهترین قیمت ممکن وجود دارد.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید