بررسی بازی BACK 4 BLOOD

گزینه خرید اکانت بازی BACK 4 BLOOD یکی از گزینه های پیش رو برای بسیاری از طرفداران بازی های کامپیوتری در سال جاری است.

بازی «بک فور بلاد» یک بازی مولتی پلیر از نوع تیراندازی اول شخص است که توسط شرکت بازی سازی «تورتل راک استودیو» ساخته شده است و عرضه آن بر عهده شرکت وارنر بروس است.

این بازی که در ابتدای اکتبر سال 2021 عرضه شد، قابل نصب و اجرا بر روی کنسول های PS4، PS5، ویندوز، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X/S را دارد.

گفتنی است، از آنجا که این بازی توسط سازندگان بازی Left 4 Dead ساخته شده است و گیم پلی آن هم تا حد زیادی شبیه به آن بازی است، بسیاری بازی «بک فور بلاد» را دنباله بازی «لفت فور دد» در نظر می گیرند.

گیم پلی

اگر بخواهیم این بازی را به صورت خلاصه و به زبان ساده معرفی کنیم، باید بگوییم که «بک فور بلاد» یک بازی تیراندازی مشارکتی است که اتفاقات آن در زمان حمله زامبی ها رخ می دهد.

افرادی که قصد خرید اکانت بازی BACK 4 BLOOD را دارند باید به این نکته توجه داشته باشند که این بازی، یک بازی مولتی پلیر است که در حالت عادی 4 بازیکن و در حالت PvP، هشت بازیکن به صورت مشارکتی در آن رقابت می کنند.

البه ذکر این نکته اهمیت دارد که بازیکنان در صورت تمایل به صورت انفرادی و با استفاده از هوش مصنوعی هم می توانند این بازی را انجام دهند. با این همه بازی به گونه ای طراحی شده است که بخش اعظم جذابیت آن در زمان بازی گروهی مشخص می شود.

البته ویژگی جدیدی گیم پلی این بازی نسبت به نسخه قبلی، ویژگی «کارت ها» است. بر اساس این ویژگی بازیکنان در ابتدای هر مرحله باید با انتخاب کارت های متفاوت دست به تنظیم و آرایش عناصر مختلف گیم پلی مانند میزان سلامت، صدمات و قدرت بزنند.

یک قابلیت دیگر این بازی، کارت های فساد است که دایرکتور بازی با استفاده از آنها در مقابل بازیکنان سعی می کند تا سرعت پیشرفت بازیکنان را کاهش دهد.

نکته دیگر گیم پلی بازی، توانایی هوش مصنوعی بازی در ایجاد دشمنان جدید، فعال سازی تاثیر مهم و افزایش اندازه گله حمله کننده است.

شخصیت ها

افرادی که قصد خرید اکانت بازی BACK 4 BLOOD را دارند باید به این موضوع توجه کنند که بازیکنان در جریان بازی می توانند در قالب یکی از هشت شخصیت اصلی، بازی کنند.

این شخصیت ها عبارتند از: واکر که یک تکاور ارتش کهنه کار است، کریس که به خاطر رفتار مادرانه‌اش لقب «مامان» دارد، هالی که یک جنگجوی بی پروا است، اونجلو که عضو جدید و خوشبین تیم است، هافمن که نظریه پرداز توطئه است، سو که متخصص علمی گروه است، جیم که یک تیرانداز با تجربه است و کارلی که یک تکرو بدبین است.

باید به خاطر داشت که هر کدام از این شخصیت ها به دلیل ویژگی های خاص خود برای تعدادی از راهبردها و نقش های خاص در تیم چهار نفره مناسب هستند.

یکی از قابلیت های بازی که باید به آن توجه داشت توانایی شخصیت ها برای اظهارنظر در طول بازی در باره محیط اطراف یا بحث با یکدیگر است که باعث درک بیشتر گذشته و ماهیت هر شخصیت می شود.

نوآوری ها

شاید یک از نکات مهم برای بازیکنانی که می خواهند در مورد خرید اکانت بازی BACK 4 BLOOD تصمیم بگیرند، موضوع نوآوری های آن باشد.

مهمترین نوآوری بازی «بک فور بلاد» در مقایسه با بازی «لفت فور دد» ویژگی کارتها و سیستم ایجاد «دست کارت» است.

در ابتدای هر مسابقه مجموعه ای از کارت ها پیش روی بازیکنان قرار می گیرد که بازیکنان می توانند دستی از آن ها را انتخاب کنند.

بازیکنان در هر دور از بازی می توانند یک کارت را فعال کرده و به توانایی ویژه مشخص شده در آن کارت دست پیدا کنند.

هوش مصنوعی بازی هم در مقابل هر کارت بازیکن، یک کارت فاسد کننده را فعال می کند تا کار را برای بازیکنان دشوار کند.

باید به این نکته توجه داشت که تعداد و تنوع کارت ها در ابتدای بازی اندک است اما با پیشرفت در بازی  افزایش سطح دشواری بازی، تعداد کارت ها هم افزایش می یابد.

با این همه این بازی علاوه بر موضوع استفاده از کارت، شاهد نوآوری ها و بهسازی های دیگر هم بوده است.

برای مثال یکی از این موارد بهبود، سیستم و مکانیزم های بسیار رضایت بخش تیراندازی است که بسیار واقعی تر به نظر می آیند.

هر تفنگ وزن مشخصه و مکانیک تیراندازی مختص به خود را دارد که باعث می شود تیراندازی در زمان رویارویی با زامبی ها یک تجربه لذت بخش باشد.

بازخورد

یکی از تاثیرگذارترین موارد و عوامل در تصمیم افراد مبنی بر خرید هر بازی از جمله خرید اکانت بازی BACK 4 BLOOD بازخوردهای به دست آمده از سایر بازیکنان و منتقدان در ارتباط با آن بازی است.

به طور کلی اینگونه به نظر می آید که نظرها در مورد بازی «بک فورد بلاد» در کل عموما رضایت بخش بوده است.

این رضایت در امتیاز نسبتا خوب 78 که از سوی منتقدان در سایت متاکریتیک برای این بازی ثبت شده است هم مشهود است.

نکته دیگری که در اینباره می توان به آن اشاره کرد، رکورد 6 میلیون بازیکنی است که این بازی از زمان عرضه عمومی تا اواخر اکتبر 2021 توانسته به آن دست پیدا کند.

خرید اکانت بازی BACK 4 BLOOD

یکی دیگر از نکات مهم برای طرفدارای بازی های کامپیوتری قیمت و نحوه دسترسی به بازی ها، به خصوص اکانت های قانونی است.

با توجه به اینکه قیمت تعیین شده از سوی شرکت وارنر بروس برای این بازی 60 دلار است و به این ترتیب بازی در گروه بازی های نسبتا گران قرار می گیرد، این نگرانی و دغدغه اهمیت بیشتری پیدا می کند.

با این تفاصیل پیشنهاد ما به همه طرفداران ایرانی این بازی، مراجعه به فروشگاه اکانت قانونی گیم پردایس و تهیه اکانت بازی از این فروشگاه است.

بازیکنان باید به این نکته توجه داشته باشند که با خرید از این فروشگاه، نه تنها می توانند اکانت قانونی این بازی را تهیه کنند، بلکه می توانند مطمئن باشند که این اکانت را با بهترین قیمت ممکن به دست آورده اند.

 

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید