گیف فروشگاه اکانت قانونی گیم پردایس

اکانت قانونی WRC 9 FIA World Rally Championship برای PS4 & PS5

گیمر عزیز به این نکته توجه کن! هنگام خرید اکانت به کنسول آن هم دقت کنید. هر اکانت باید فقط روی همون کنسول مخصوص خودش اجرا بشه.

توضیحات

 معرفی
بازی : WRC 9 FIA World Rally Championship
سازنده : NACON SA
تاریخ انتشار : 11/11/2020
سبک : Driving/Racing
پلتفرم : PS4, PS5

بررسی تخصصی
سری WRC در طول این سال‌ها عملا به عنوان یک سری ضعیف یا در بهترین حالت معمولی در ژانر اتومبیل‌رانی مسابقات رالی شناخته می‌شد. از همان سال 2001 که بازی توسط استودیو اولوشن ساخته و توسط سونی منتشر شد، همیشه این سری دارای مشکلات فراوانی بود و در عمل در کنار دیگر عناوین لایسنس شده‌ای قرار می‌گرفت که تنها به واسطه استفاده از همان لایسنس و حق امتیاز مسابقات موفق به فروش نسبتا خوبی می‌شدند. البته این شرایط از سال 2015 و تغییر ناشر و سازنده بازی به شکل چشمگیری دگرگون شد. با خریداری حق امتیاز بازی توسط Bigben Interactive و سپردن توسعه اثر به استودیو فرانسوی Kylotonn شاهد بهبود این سری در هر کدام از شماره‌‌های آن در طول چند سال اخیر بودیم. اخیرا جدید ترین شماره از بازی با نام WRC 9 منتشر شده که در مجموع نه تنها توانسته از تمام جهات پیشرفت کند، بلکه تبدیل به یکی از بهترین عناوین عرضه شده در سبک مسابقات رالی هم می‌شود.

WRC 9 از همان شروع به شدت شبیه به شماره قبلی این سری است. همچنان شاهد بخش‌های مختلفی در بازی مثل بخش کریر، آنلاین و مسابقات شخصی‌سازی شده هستیم که در عمل از همان سیستم مشابه‌ای که در نسخه قبل استفاده شده بود، بهره می‌برد. با این تفاوت که استودیو Kylotonn سعی کرده تا تغییراتی را در جهت بهبود این بخش‌ها به عمل آورد که در مجموع هر چند با بهبود هایی طرف هستیم، اما همچنان مواردی هم وجود دارند که نبود و یا ضعف آن‌ها به شدت حس می‌شود. این‌بار هم شاهد یک بخش کریر به ظاهر پیچیده هستیم که در شروع حتی می‌تواند با گزینه‌های فراوانش مخاطب را به صورت کامل گیج کند. در عمل ما به عنوان یک راننده مسابقات WRC کار خود را در یکی از تیم‌های موجود در این مسابقات مثل فورد و یا هیوندای شروع می‌کنیم. بعد باید به سراغ جمع آوری و استخدام اعضای تیم مثل مکانیک و مدیر برنامه‌ها برویم، در مسابقات مختلف شرکت کنیم و یا با کمپانی‌های مختلف قرارداد جدید امضا کنیم. هر چند بازی سعی می‌کند این موارد را پیچیده و مهم جلوه دهد، اما با پیشروی در بخش کریر متوجه این موضوع خواهیم شد که به عنوان مثال انتخاب یک مکانیک با تجربه و پرداخت پول بیشتر به او، خیلی تفاوتی با استخدام یک فرد تازه کار ندارد.
WRC 9 قطعا بهترین شماره در سری WRC و یکی از بهترین عناوین عرضه شده در سبک اتومبیل‌رانی رالی است. مسیر های متنوع، مسابقات در طول شب و فیزیک و هندلینگ بازی، قطعا به عنوان بهترین بخش‌های این شماره محسوب می‌شوند که به راحتی می‌تواند ساعت‌ها علاقمندان به این سبک و مسابقات WRC را سرگرم کند.

نسخه گرافیکی مخصوص PS5
  • نسخه گرافیکی مخصوص PS5
  • دارد
  • قابلیت فروش مجدد
  • دارد
  • بخش چند نفره
  • دارد
  • مناسب برای کودکان
  • بله
  • دارای بخش آنلاین
  • بله
 

تگ ها:

0 از 5 از مجموع 0 امتیاز

شما هم به این بازی امتیاز دهید

(0) دیدگاه

گیمر عزیز، برای اینکه نظر خودت رو وارد کنی، اول باید تو سایت ورود | ثبت نام کنی
Telegram_logo