اکانت قانونی Red Dead Redemption 1 برای PS4 & PS5

زمان ارسال از ۱۰ دقیقه تا ۷۲ ساعت کاری
گیمر عزیز به این نکته توجه کن! هنگام خرید اکانت به کنسول آن هم دقت کنید. هر اکانت باید فقط روی همون کنسول مخصوص خودش اجرا بشه.

توضیحات

 معرفی
اکانت قانونی بازی : Red Dead Redemption
سازنده : Rockstar Games
تاریخ انتشار : 17/8/2023
سبک : Action
پلتفرم : Playstation 4 
 
Red Dead Redemption یک بازی اکشن-ماجرایی با زمینه غرب وحشی یا وسترن است که توسط راک‌استار توسعه یافته است. داستان بازی RDR پیرامون شخصیتی به نام جان مارستون، یک یاغی سابق است که توسط ماموران دولت مجبور شده است تا شریک‌های سابق خود را شکار کند.

اکانت قانونی Red Dead Redemption برای PS5 & PS4


بازی دارای محیطی باز و وسیع است که بخش‌هایی از نواحی غرب آمریکا و نواحی از شمال مکزیک را شامل می‌شود. Redemption از نگاه سوم-شخص ارائه می‌شود و اکثر داستان بازی در سال 1911 روایت می‌شود.

داستان Red Dead Redemption

پیش‌زمینه

داستان بازی Red Dead Redemption در سال 1911 و تقریبا در انتهای دوران سی-ساله سرحد آمریکایی (شناخته شده با نام غرب وحشی) جریان دارد. در آغاز بازی تعداد زیادی از مردم «نا آشنا» دیده می‌شوند که با قطار به سمت غرب حرکت می‌کنند. بلک‌واتر به نسبت دیگر شهرها از جمله آرمادیلو و دیوز لندینگ به طور قابل توجهی مدرن‌تر است. تیرهای برق در کنار جاده‌ها دیده می‌شوند و حتی در یکی از ماموریت‌ها اشتیاق لی جانسون برای استفاده از یک تلفن دیده می‌شود. این نشان از تغییر سبک زندگی مردم در غرب وحشی دارد.
اکانت قانونی Red Dead Redemption برای PS5 & PS4


شخصیت اصلی داستان یعنی جان مارستون که قبلاً یک یاغی بوده است به دنبال زندگی جدیدی در آمریکای سال 1911 است. وقتی ماموران دولتی از اداره تازه-تاسیس فدرال، آزادی او و خانواده‌اش را تهدید کردند مارستون به غرب آمریکا رفت تا به کمک قانون آید و به رستگاری برسد. وظیفه او کشتن یا دستگیر کردن اعضای سابق باندش بود، کسانی مثل بیل ویلیامسون و داچ ون در لیند که از دوستان قدیم او بودند. او یا باید این کار را انجام می‌داد یا خانواده‌اش بهای سنگینی را پرداخت می‌کردند.
اکانت قانونی بازی : Red Dead Redemption

 
مارستون در مسیر ماموریت خود قادر بود آزادانه در محیط‌های وسیع از جمله شهرهای مرزی، صحراها، چمن‌زارها، راه‌های کوهستانی و سرزمین‌ها گذر کند. بازی همچنین دارای 36 گونه جانوری است که می‌توان با شکار و با معامله آن‌ها به ملزومات یا پول دسترسی پیدا کرد. مارستون همچنین قادر است خود را مشغول انجام دادن کارها، بازی‌ها و فعالیت‌هایی مثل رام کردن اسب و نگهبانی کند.
 
مشخصات
  • قابلیت فروش مجدد ظ 2 و 3 : بله
  • ضمانت دائم ظ 2 و 3 : بله
  • چند نفره آفلاین : خیر
  • دارای بخش آنلاین ظ 2 و 3 : خیر
  • مناسب برای کودکان : خیر
  • نسخه گرافیکی مخصوص PS5 : خیر
 جهت خرید اکانت ظرفیتی بازی Red Dead Redemption 1 برای PS4-PS5 همراه با ضمانت دائم و قابلیت فروش مجدد و تعویض آنی میتوانید از فروشگاه اکانت قانونی گیم پردایس اقدام فرمایید. 
 

تگ ها:

0 از 5 از مجموع 0 امتیاز

شما هم به این بازی امتیاز دهید

گیمر عزیز، برای اینکه نظر خودت رو وارد کنی، اول باید تو سایت ورود | ثبت نام کنی
Telegram_logo