اکانت قانونی PS Plus ESSENTIAL یکساله برای PS4 & PS5

گیمر عزیز به این نکته توجه کن! هنگام خرید اکانت به کنسول آن هم دقت کنید. هر اکانت باید فقط روی همون کنسول مخصوص خودش اجرا بشه.

توضیحات

 معرفی
پلی استیشن پلاس اسنشیال یکی از لایه های سرویس PS Plus میباشد . کسانیکه کنسول پلی استیشن 4 یا 5 دارند با سرویس پلی استیشن پلاس آشنایی دارند این سرویس مزایای ارزشمندی دارد اگر شما هم طرفدار پلی استیشن هستید و میخواهید از این مزایا بهره مند شوید هرچه سریعتر این سرویس را برای کنسول خود تهیه کنید در ادامه به مزایای اشتراک پلاس Essential که یکی از لایه های سرویس پلی استیشن پلاس هست میپردازیم.
بررسی تخصصی

اکانت قانونی Playstation Plus ESSENTIAL برای PS5&PS4

پلی استیشن پلاس اسنشیال یکی از لایه های سرویس PS Plus میباشد . کسانیکه کنسول پلی استیشن 4 یا 5 دارند با سرویس پلی استیشن پلاس آشنایی دارند این سرویس مزایای ارزشمندی دارد اگر شما هم طرفدار پلی استیشن هستید و میخواهید از این مزایا بهره مند شوید هرچه سریعتر این سرویس را برای کنسول خود تهیه کنید در ادامه به مزایای اشتراک پلاس Essential که یکی از لایه های سرویس پلی استیشن پلاس هست میپردازیم.
آیا خرید پلی استیشن پلاس اسنشیال هنوز توصیه میشود؟
این نوع پلاس در واقع همان اشتراک پلاس معمولی میباشد که تنها اسم آن تغییر کرده و ویژگی خاصی به آن اضافه نشده و البته قیمت آن هم تغییری نکرده است. بستگی به بودجه و اینکه چه قابلیت هایی از سرویس پلاس میخواهید دارد که چه لایه ای را خریداری کنید اگه تنها میخواهید بازیها را آنلاین بازی کنید و دسترسی به لیستی از بازیها برایتان مهم نیست خرید لایه اسنشیال توصیه میشود چرا که قیمت آن ارزان تر میباشد.
ولی اگر میخواهید علاوه بر دسترسی به حالت آنلاین و مولتی پلیر به کالکشن بسیار زیادی از بازیها دسترسی داشته باشید خرید لایه های پلی استیشن پلاس اکسترا و پلی استیشن پلاس پریمیوم توصیه میشود.
نکات مهم قبل از خرید پلی استیشن پلاس اسنشیال
1- شرکت سونی اشتراک PS Plus Essential را بصورت 1 ماهه ، 3 ماهه و یک ساله ارائه کرده است مثلا قیمت یک ماهه اشتراک پلاس Essential در ریجن آمریکا حدود 10 دلار و قیمت یک ساله آن 60 دلار می باشد. در صورتی که اشتراک یک ساله تهیه کنید ماهیانه حدود 5 دلار برای شما در می آید پس هر چه مدت زمان بیشتری را تهیه کنید ارزان تر میشود.
2- سایت گیم پردایس این محصول را بصورت اکانت ظرفیتی ارائه میدهد که قیمت آن ارزان تر شود یعنی یک اکانت PSN با ایمیل اختصاصی ایجاد میکنیم و داخلش اشتراک پلی استیشن پلاس اسنشیال یک ماهه ، سه ماهه یا یک ساله را بصورت کاملا قانونی فعال میکنیم و ایمیل و پسورد آن اکانت را بصورت ظرفیت قابل اکتیو و ظرفیت بدون اکتیو در اختیار شما قرار میدهیم.
3- با توجه به اینکه هر ماه بازیهای جدیدی به اشتراک PS Plus Essential اضافه میشوند خریداران ظرفیت دوم کافیست به اکانت خریداری شده مراجعه کنند و بازیهای جدید را به لیست دانلود خود اضافه کرده و به اکانت خود برگردند.
4- با توجه به اینکه اشتراک PS Plus Essential قابل اکتیو و بدون اکتیو ارائه شده توسط سایت ما بصورت ظرفیتی هستن در موارد خیلی کمی ممکن است بعد از خرید شما چند روز از زمان اشتراک گذشته باشد.
5- اکانت PSN ای که ما ایجاد میکنیم و اشتراک پلی استیشن پلاس اسنشیال را داخلش فعال میکنیم ریجن اروپا (کشور ترکیه) و شاید کشور آمریکا میباشد و هیچ ارتباطی با ریجن کنسول و اکانت های PSN شما ندارد و روی تمام ریجن ها قابل استفاده هست.
قابلیتهای اشتراک PS Plus Essential
شرکت سونی در سال 2022 سرویس پلی استیشن پلاس خود را متحول کرد این سرویس به سه طرح با ویژگی های متفاوت تقسیم شده است. اگر صرفا میخواهید بازیها را آنلاین بازی کنید و به قسمت مولتی پلیر بازیها دسترسی داشته باشید و هزینه ی کمی متحمل شوید پیشنهاد میکنیم طرح پلی استیشن پلاس Essential را انتخاب کنید این طرح در واقع همان پلاس قدیمی و معمولی میباشد و تنها اسم آن به اسنشیال تغییر پیدا کرده است.
اشتراک پلی استیشن پلاس اسنشیال با توجه به مزایای کمتری که نسبت به طرح های دیگر دارد ارزان ترین طرح محسوب میشود از مهمترین ویژگی های این سطح میتوان به دسترسی به قسمت مولتی پلیر بازیها و دسترسی به 2 یا 3 بازی ماهیانه اشاره کرد.
1- دسترسی به بازیهای ماهیانه پلاس
هر ماه 2 یا 3 بازی برای مشترکین پلاس رایگان میشود چه کنسول PS4 داشته باشید چه کنسول PS5 در صورتی که اشتراک پلاس قانونی داشته باشید میتوانید از این بازیها استفاده کنید و آنها را به کتابخانه بازی هایتان اضافه کنید. تا زمانیکه اشتراک پلاس داشته باشید این بازیها قابل اجرا هستن و در صورت اتمام باید اشتراک خود را تمدید کنید تا بتوانید از بازیها استفاده کنید.
بطور مثال اگر شما یه اشتراک PS Plus Essential به مدت یک سال تهیه کنید و بطور متوسط 2 بازی هر ماه رایگان شود در پایان سال شما به 24 بازی دسترسی خواهید داشت که بسیار به صرفه و عالی میباشد در اولین سه‌شنبه‌ی هر ماه میلادی، دو یا سه بازی در دسترس تمام لایه ها (Premium/Deluxe ، Extra ، Essential) قرار می‌گیرد.
2- دسترسی به بازیهای کالکشن Plus
اگر کنسول پلی استیشن 5 و یه اشتراک پلی استیشن پلاس اسنشیال دارید براحتی میتوانید 20 بازی گلچین شده از نسل قبل را بصورت رایگان دانلود و بازی کنید. تا زمانیکه اشتراک پلاس داشته باشید به این 20 بازی نیز دسترسی خواهید داشت و در صورت اتمام اشتراک باید آن را تمدید کنید تا مجدد به بازیها دسترسی داشته باشید.
بازیهایی مانند God of War ، Bloodborne ، Battlefield 1 ، Uncharted 4: A Thief’s End ، Mortal Kombat X  ، Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ، Call of Duty: Black Ops III و … در کالکشن پلاس میباشند.
3- دسترسی به قسمت آنلاین و مولتی پلیر بازیها
رقابت ، امکان بازی چند نفره و چالش هایی که در بازیهای آنلاین وجود دارد تجربه لذت بخشی به گیمر ها میدهد. اگر میخواهید بازیها را بصورت آنلاین با دوستان یا رقبای خارجی تجربه کنید باید عضو یکی از طرح های سرویس پلی استیشن پلاس باشید امروزه خیلی از بازیها علاوه بر حالت استوری مود قسمتی با عنوان مولتی پلیر یا آنلاین دارند.
اشتراک پلی استیشن پلاس اسنشیال با هزینه ی کمی ، این دسترسی را به شما میدهد که از حالت مولتی پلیر بازیها بتوانید استفاده کنید. بطور مثال اگه بخواهید بازیهایی مانند فیفا ، کالاف دیوتی ، بتلفیلد ، جی تی 5 و … را آنلاین بازی کنید باید پلاس داشته باشید.
توجه : البته بازیهای Free to play مانند وارزون ، فورتنایت یا Apex Legends ، Rocket League ، پابجی و … نیاز به اشتراک پلاس ندارند.
4- تخفیف های استثنایی
در فروشگاه پلی استیشن معمولا هر چند وقت یک بار برای کسانیکه اشتراک پلی استیشن پلاس دارند تخفیف هایی در نظر گرفته میشود بیشتر این تخفیف ها بر روی بازیها و dlc ها اعمال میشود. در صورتی که عضو یکی از لایه های پلی استیشن پلاس هستید حدودا به تخفیف های 5 تا 50 درصدی دسترسی خواهید داشت.
توجه : متاسفانه قیمت بازیها در کشور ما بسیار بالا میباشد زیرا بازیها با قیمت دلار و یورو هستن در نتیجه حتی با اعمال تخفیف ها بازم خرید مستقیم بازیها گران تمام میشود پیشنهاد میکنیم بازیها را بصورت اکانت ظرفیتی قانونی تهیه کنید.
5- فضای ذخیره ابری
این فضا در حال حاضر برای هر کاربر اشتراک پلاس معادل 100 گیگابایت است و کاربران دارای اشتراک پلی استیشن پلاس اسنشیال، در واقع تا 100 گیگابایت اجازه آپلود فایل‌های ذخیره بازی‌ های خود از روی کنسول PS4 و PS5 در فضای ابری (Cloud Storage) را دارند.
مشخصات
مشخصات
 • قابلیت فروش مجدد ظ 2 و 3
 • خیر
 • ضمانت دائم ظ 2 و 3
 • بله
 • چند نفره آفلاین
 • بله
 • مناسب برای کودکان
 • بله
 • دارای بخش آنلاین ظ 2 و 3
 • بله
 • نسخه گرافیکی مخصوص PS5

0 از 5 از مجموع 0 امتیاز

شما هم به این بازی امتیاز دهید

گیمر عزیز، برای اینکه نظر خودت رو وارد کنی، اول باید تو سایت ورود | ثبت نام کنی
Telegram_logo