اکانت قانونی Marvel’s Spider-Man 2 برای PS5

گیمر عزیز به این نکته توجه کن! هنگام خرید اکانت به کنسول آن هم دقت کنید. هر اکانت باید فقط روی همون کنسول مخصوص خودش اجرا بشه.

توضیحات

 معرفی
اکانت قانونی بازی : Marvel’s Spider-Man 2
سازنده : Sony Interactive Entertainment Europe
تاریخ انتشار : 20/10/2023
سبک : Action
پلتفرم : PS5

بررسی تخصصی
اکانت قانونی بازی Marvel’s Spider-Man 2
داستان بازی Spider-Man 2 چند ماه بعد از بازی اسپایدرمن: مایلز مورالز شروع می‌شود. حالا دیگر مدتی از شروع همکاری مایلز مورالز با پیتر پارکر می‌گذرد و هرکدام از آن‌ها دغدغه‌هایی در زندگی شخصی دارند. پیتر به‌دنبال آینده‌ی شغلی مطمئن است و دوست دارد که رابطه‌ی خود با مری جین را جدی‌تر کند. در آن سو مایلز باید انگیزه‌نامه‌ی مناسب برای ورود به دانشگاه را بنویسد؛ درحالی‌که مادر او هم نگران پسر خود شده است. اوضاع آن‌چنان بد به نظر نمی‌آید؛ تا اینکه پیتر و مایلز یک نبرد مفصل و ناگهانی را پشت سر می‌گذارند. آن‌ها در پایان همین مبارزه می‌فهمند که ظاهرا خطر بزرگ‌تری در راه است. درحالی‌که همه‌چیز در ابتدا به‌صورت آرام‌سوز جلو می‌رود، از جایی به بعد روایت داستان بازی سرعت می‌گیرد؛ تا اتفاقات کلیدی و هیجان‌انگیز یکی پس از دیگری رخ بدهند. 

اکانت قانونی بازی : Marvel’s Spider-Man 2

 
قوس‌های شخصیتی بازی Spider-Man 2 و نحوه‌ی پرداختن آن به فاجعه‌ای که قدم به قدم بزرگ می‌شود، بهتر از خیلی از فیلم‌های ابرقهرمانی چند سال اخیر است. چون اتفاقات بد فقط ساختمان‌های مختلف را تخریب نمی‌کنند، بلکه روی زندگی شخصی کاراکترها هم تاثیر می‌گذارند. کافی است به استفاده‌ی عالی بازی از پوشش سیمبیوت برای بیرون کشیدن بدترین جلوه‌های یک انسان نگاه کنید.

در بازی اسپایدرمن ۲ حتی ونوم هم صرفا یک هیولای بی‌شاخ‌ودم نیست. زیرا حضور قدرتمندانه‌ی او در این داستان، کاملا به مفاهیم کلی قصه و شخصیت‌پردازی کاراکترها گره می‌خورد. حتی یک شخصیت منفی باجذبه به اسم کریون شکارچی هم که شخصیت‌پردازی چندخطی دارد، با یک هدف مشخص و قابل فهم قدم به نیویورک گذاشته است؛ هدفی که به اندازه‌ی حضور او در در این داستان، کار خود در جلو بردن داستان انجام می‌دهد. 
 قصه‌گویی در اسپایدرمن ۲ به داستان اصلی خلاصه نمی‌شود. گاهی در دل یک مرحله‌ی فرعی که هیچ انتظاری از آن ندارید، پیتر پارکر را بهتر می‌شناسید. گاهی وقتی که فقط با گشت‌وگذار در نقشه مشغول کمک به یک نفر هستید، داستان عاشقانه‌ی پراحساسی را می‌شنوید که باعث می‌شود برای مدتی به یک NPC ساده‌ی بازی فکر کنید. 
از تنوع عالی لباس‌های پیتر و مایلز تا قدرت‌های گوناگون آن‌ها باعث می‌شوند که اسپایدرمن ۲ چه از نظر ظاهری و چه از نظر عمق گیم‌پلی تازه بماند. بهبود سیستم کلی گیم‌پلی و قابلیت‌هایی مثل ایجاد مسیر با تار، باعث می‌شوند که بیشتر و بیشتر بتوانید همان‌طور که دل‌تان می‌خواهد، با دشمن‌ها بجنگید.

چند گجت که قدم به قدم آپدیت می‌شوند، قدرت‌های کلی مربوط‌به لباس که به شما احساس پیشرفت می‌دهند و سه درخت مهارت به‌علاوه‌ی چند قابلیت ویژه، کاری می‌کنند مدام در نبردهای اساسی سراغ توانایی‌های گوناگون و بعضا جدید خود بروید؛ تا لشگری از دشمن‌ها یا یک باس قوی را شکست دهید.

خود دشمن‌ها هم عالی شده‌اند. تنوع آن‌ها واقعی است. در حقیقت گروه‌های مختلف دشمنان، الگوهای مبارزاتی یکسانی ندارند. چون تیم سازنده اجازه نداد که فرق آن‌ها به ظاهرشان خلاصه شود. در نتیجه جنس مبارزه با شکارچی‌هایی که در خدمت کریون هستند، با ایستادن در مقابل اعضای یک فرقه‌ی عجیب فرق می‌کند. بازی اجازه می‌دهد که هم نقاط قوت هر اسپایدرمن و هم نقاط ضعف او در نبردها را ببینید؛ تا با حساب‌وکتاب و استفاده‌ی بیشتر از قابلیت‌ها به استقبال مبارزات بروید. این وسط در راستای تلاش برای اتصال بیشتر همه‌ی عناصر بازی به داستان آن، حتی برخی از خلاف‌های ساده‌ای که در نقاط مختلف شهر می‌بینید، به قصه‌ای مشخص ربط دارند و فراتر از کتک زدن چند خلافکار بی‌اهمیت هستند. 


اکانت قانونی بازی : Marvel’s Spider-Man 2
جهت خرید اکانت ظرفیتی بازی Spider Man 2 برای PS5 همراه با ضمانت دائم و قابلیت فروش مجدد و تعویض آنی میتوانید از فروشگاه اکانت قانونی گیم پردایس اقدام فرمایید.
مشخصات
  • قابلیت فروش مجدد ظ 2 و 3 : بله
  • ضمانت دائم ظ 2 و 3 : بله
  • چند نفره آفلاین : خیر
  • دارای بخش آنلاین ظ 2 و 3 : خیر
  • مناسب برای کودکان : خیر
  • نسخه گرافیکی مخصوص PS5 : بله
 

5 از 5 از مجموع 1 امتیاز

شما هم به این بازی امتیاز دهید

گیمر عزیز، برای اینکه نظر خودت رو وارد کنی، اول باید تو سایت ورود | ثبت نام کنی
Telegram_logo