اکانت قانونی Lies of P برای PS4 & PS5

زمان ارسال از ۱۰ دقیقه تا ۷۲ ساعت کاری
گیمر عزیز به این نکته توجه کن! هنگام خرید اکانت به کنسول آن هم دقت کنید. هر اکانت باید فقط روی همون کنسول مخصوص خودش اجرا بشه.

توضیحات

معرفی
اکانت قانونی بازی : Lies of P
سازنده : NEOWIZ
تاریخ انتشار : 19/9/2023
سبک : Action, Role Playing Games
پلتفرم : PS5-PS4

بررسی تخصصی

اکانت قانونی بازی Lies of P

این بازی اکشن-نقش‌آفرینی و سولزلایک داستان پینوکیویی را بازگو می‌کند که برای یافتن پدر ژپتو باید راه خود را از میان آدم‌مکانیکی‌های متخاصم باز کند.
طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیوی Neowiz و Round8 به‌تازگی با انتشار تریلری از بازی اکشن-نقش‌آفرینی و سولزلایک Lies of P رونمایی کرده‌اند که از پینوکیو، داستان مشهور کلاسیک اثر کارلو کلودی الهام گرفته است. Lies of P بازیکنان را در نقش نسخه‌ای متفاوت از پینوکیو قرار می‌دهد. او در شهر ویران‌شده‌ی Krat که پر از آدم‌مکانیکی‌های متخاصم است، باید پدر ژپتو را پیدا کند و به اوضاع سروسامان دهد.

سبک وحشت گاتیک در حال‌و‌هوای بازی Lies of P موج می‌زند؛ گرچه این وحشت به‌دلیل وجود عناصر استیم‌پانکی ممکن است با آن چیزی که مثلا در بازی Bloodborne دیدیم، متفاوت باشد. همچنین موردی که در تریلر جلب توجه می‌کند، مبارزات روان و احتمالا لذت‌بخش Lies of P و جلوه‌های بصری و تخریب‌پذیری نسبتا خوب آن است. همچنین شاهد هستیم که پینوکیو از سلاح‌های مختلفی برای قلع‌و‌قمع کردن دشمنان استفاده می‌کند؛ از شمشیر خمیده و شمشیر باریک گرفته تا تبر و یک چماق غول‌پیکر.

علاوه‌براین، او دارای یک دست مکانیکی است که کاربردهای مختلفی در طول بازی دارد. مثلا می‌تواند به‌عنوان یک قلاب عمل کند یا به یک سلاح آتش‌افکن تبدیل شود. نکته‌ی دیگر این است که مکانیک‌های ضد حمله در Lies of P به بازی‌هایی چون God of War شباهت دارد؛ به این صورت که بازیکنان با زمان‌بندی درست در ضد حمله، می‌توانند گارد دفاعی دشمن را شکسته و او را با یک یا چند ضربه نابود کنند.
مشخصات
مشخصات
  • قابلیت فروش مجدد ظ 2 و 3 : بله
  • ضمانت دائم ظ 2 و 3 : بله
  • چند نفره آفلاین : خیر
  • دارای بخش آنلاین ظ 2 و 3 : خیر
  • مناسب برای کودکان : خیر
  • نسخه گرافیکی مخصوص PS5 : بله

5 از 5 از مجموع 1 امتیاز

شما هم به این بازی امتیاز دهید

گیمر عزیز، برای اینکه نظر خودت رو وارد کنی، اول باید تو سایت ورود | ثبت نام کنی
Telegram_logo