اکانت قانونی HELLDIVERS 2 برای PS5

زمان ارسال از ۱۰ دقیقه تا ۷۲ ساعت کاری
گیمر عزیز به این نکته توجه کن! هنگام خرید اکانت به کنسول آن هم دقت کنید. هر اکانت باید فقط روی همون کنسول مخصوص خودش اجرا بشه.

توضیحات

معرفی بازی HELLDIVERS 2

 • اکانت قانونی بازی : HELLDIVERS 2
 • سازنده : Sony Interactive Entertainment Europe
 • تاریخ انتشار : 8/2/2024
 • سبک : Action
 • پلتفرم : PS5
 • اکانت قانونی HELLDIVERS 2 برای PS5

بررسی تخصصی

این بازی به صورت انلاین هست و برای دسترسی به بخش انلاین داشتن پلاس الزامی است.

بازی های دو نفره و چند نفره یا اصطلاحا مولتی پلیر به دلیل این که به صورت چند نفره قابل تجربه هستند بسیار دوستداشتنی و جذاب هستند ، برخی از این عناوین به صورت بخش مولتی پلیر و برخی از آن ها بخش داستانی را نیز در بر میگیرند که به صورت آنلاین و برخی به صورت آفلاین قابل تجربه هستند ، این گیم ها مانند دیگر عناوین در دنیای بازی ها به دلیل این که ماجراجویی به سرزمین ها و دنیا های مختلفی است که از شما به همراه دوستانتان دعوت میشود تا به دل ایبن ماجراجویی ها بروید همیشه جزو پرفروش ترین ها و محبوب ترین ها در دنیای گیم بوده اند.

4ad6ca646b6ad0ea37c309a91883e3b0.jpg

فرانچایز Helldivers نیز دقیقا یک مثال از نمونه های است که در مورد آن ها به شما توضیح دادم ، نسخه اول این بازی یک عنوان آپساید داون یا همان زاویه از بالا به پایین بود که به شما و سه نفر از دوستانتان این امکان را میداد تا به سیاره های مختلف سفر کنید تا بیگانه های وحشتناک و خونخواری که تبدیل به تهدیدی بسیار بزرگ شده اند را از بین ببرید تا مشکلی برای زندگی مردم پیش نیاید.

نسخه دوم از این مجموعه پس از چندین سال در مراسم سامر گیم فست ۲۰۲۳ با تریلری بسیار متفاوت و جذاب معرفی شد و در آن نشان داده شد که به سوی ماجراجویی ها و اتفاقات جدیدی میروید ، اما مهم ترین نکته ای که از این تریلر به طرفداران نشان داده شد تغییر ساختار بازی و حرکت مثبتی در این زمینه بود ، برعکس نسخه قبلی و زاویه دوربین آپساید داون در این نسخه دید سوم شخص به گیمر ها ارائه میشود و این عنوان اکشن و شوتر را بسیار هیجان انگیز تر میکند و جنبه ها و المان های مختلف میتوانند نقش خود را قدرت بیشتری به نمایش بگذارند.

8b9613f237da5cc0c607752be68a4011.jpg

بازی Helldivers 2 توسط استودیو Arrowhead Games Studios ساخته شده و PlayStation Studios به صورت انحصاری برای کنسول PS5 این عنوان اکشن ، شوتر و سوم شخص را در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۲۴ منتشر کرد.
داستان بازی هل دایورز ۲
محوریت کلی داستان این فرانچایز حمله بیگانگان و بر هم زدن نظم و آرامش و چند رنجر کارکشته که جنگ با این موجودات وحشی میروند و هر کدام از این کاراکتر ها دارای قدرت ها و مهارت های خاصی هستند که از آن ها برای راندن و از بین بردن پایگاه ها استفاده میکنند ، داستان چهارچوب کلی ساده اما جذابی دارد و اهداف جالبی را در اختیار گیمر ها قرار میدهد تا از محل زندگی خود و دیگر انسان های که گرفتار این مشکل شده اند محافظت کنند که این چهار قهرمان شما و دوستانتان هستید.

ماجرا ها از جایی آغاز میشود که زندگی در یک سیاره آرام است و پیشرفت و راحتی بسیار خوبی در زندگی مردم در جریان است و همگی از اوضاع خوشحال هستند ، اما از شروع اتفاقات این موضوع دوام زیادی ندارد و نیروهای بیگانه با وارد شدن به این سیاره و با حمله کردن به زیر ساخت های اصلی مانند معادن ، مراکز تولید نیرو و انرژی حمله میکنند تا زندگی مردم را به سختی بسیار زیادی فرو ببرند.

95d77cdd090c6fded2f30a8d67a765b1.jpg

اینجا قهرمان قصه که یکی از اعضای گروهی به نام Helldivers است و شما کنترل این قهرمان بی باک را بر دست دارید وارد ماجرا ها میشود تا با تعداد بسیار زیادی از این بیگانه های وحشی مبارزه کنید و یک بار برای همیشه این دشمنان را از زادگاه مادری خود دور کنید تا آرامش را به زندگی بازگردانید.

شما با شروع بازی هل دایورز ۲ به عنوان مغز متفکر و فرمانده این عملیات حملات و نقشه های مختلف را رهبری میکنید و به همین دلیل دارای یک تیم چهار نفره هستید که هرکدام از آن ها در یک زمینه در مبارزات تخصص دارند و شما باید آن ها را برای همراهی در ماجراجویی های خود انتخاب کنید

جهت خرید اکانت ظرفیتی بازی HELLDIVERS 2 برای PS5 همراه با ضمانت دائم و قابلیت فروش مجدد و تعویض آنی میتوانید از فروشگاه اکانت قانونی گیم پردایس اقدام فرمایید.

 

مشخصات
 • قابلیت فروش مجدد ظ 2 و 3 : بله
 • ضمانت دائم ظ 2 و 3 : بله
 • چند نفره آفلاین : خیر
 • دارای بخش آنلاین ظ 2 و 3 : بله
 • مناسب برای کودکان : خیر
 • نسخه گرافیکی مخصوص PS5 : بله
   

5 از 5 از مجموع 1 امتیاز

شما هم به این بازی امتیاز دهید

گیمر عزیز، برای اینکه نظر خودت رو وارد کنی، اول باید تو سایت ورود | ثبت نام کنی
Telegram_logo