اکانت قانونی FINAL FANTASY VII REBIRTH برای PS5

زمان ارسال از ۱۰ دقیقه تا ۷۲ ساعت کاری
گیمر عزیز به این نکته توجه کن! هنگام خرید اکانت به کنسول آن هم دقت کنید. هر اکانت باید فقط روی همون کنسول مخصوص خودش اجرا بشه.

توضیحات

معرفی
بازی : FINAL FANTASY VII REBIRTH
سازنده : Square Enix LTD
تاریخ انتشار : 29/2/2024
سبک : Role Playing Games
پلتفرم : PS5

258dbe115aefda3442e3bf965bdf380e.webp

بررسی تخصصی

طبق گفته نویسنده ارشد بازی Final Fantasy 7 Rebirth، سرنوشت هر کدام از شخصیت‌ها نقشی کلیدی در روایت داستان خواهد داشت.

طرفداران سری فاینال فانتزی منتظر تجربه Final Fantasy 16 در آینده‌ای نزدیک هستند. با این حال شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) یک بازی موردانتظار دیگر از این سری یعنی Final Fantasy 7 Rebirth را در دست تولید دارد. این بازی مدتی در سکوت خبری قرار داشت و اسکوئر انیکس از هفته‌های گذشته اطلاعات جدیدی از آن را با هواداران به اشتراک گذاشته است.

اخیرا کازوشیگه نوجیما (Kazushige Nojima)، نویسنده اصلی داستان و سناریوی Final Fantasy 7 Rebirth، در توییتر خود به طور خلاصه در مورد اینکه بازیکنان می‌توانند منتظر چه چیزی در داستان این بازی نقش‌آفرینی باشند، توضیح داد:

بازیکنان شاهد زنجیره‌ای از تحولات در روایت داستان خواهند بود که در قلب داستان Final Fantasy 7 قرار دارند و در عین حال سرنوشت هر شخصیت را دنبال می‌کنند.

d8e996fe765bed6dab11cf4b4dd41e24.webp

این بیانیه مبهم را می‌توان یکی از سه جزئیات اخیری به شمار آورد که شرکت اسکوئر انیکس پیرامون بازی Final Fantasy 7 Rebirth منتشر کرده است. پیش از این نائوکی هاماگوچی (Naoki Hamaguchi)، کارگردان بازی، خاطرنشان کرده بود که این عنوان نقش‌آفرینی شامل دنیایی گسترده و چندوجهی است که بازیکنان در آن آزادی عمل بالایی خواهند داشت. همچنین یوشینوری کیتاسه (Yoshinori Kitase)، تهیه‌کننده بازی، اعلام کرد که توسعه این عنوان طبق برنامه پیش می‌رود و اسکوئر انیکس به دنبال تعیین زمان عرضه بازی است.

گزارش‌های اخیر ادعا دارند میزان پیش‌فروش Final Fantasy 16 کمتر از انتظار اسکوئر انیکس بوده است و به همین دلیل این ناشر ژاپنی تصمیم دارد بازاریابی و تبلیغات Final Fantasy 7 Rebirth را زودتر از زمان مورد انتظار شروع کند.

9b582be0ab5d73d8dc5997ceae885668.jpg

جهت خرید اکانت ظرفیتی بازی FINAL FANTASY VII REBIRTH برای PS5 همراه با ضمانت دائم و قابلیت فروش مجدد و تعویض آنی میتوانید از فروشگاه اکانت قانونی گیم پردایس اقدام فرمایید.
مشخصات
قابلیت فروش مجدد ظ 2 و 3 : بله
ضمانت دائم ظ 2 و 3 : بله
چند نفره آفلاین : خیر
دارای بخش آنلاین ظ 2 و 3 : خیر
مناسب برای کودکان : خیر
نسخه گرافیکی مخصوص PS5 : بله

5 از 5 از مجموع 2 امتیاز

شما هم به این بازی امتیاز دهید

گیمر عزیز، برای اینکه نظر خودت رو وارد کنی، اول باید تو سایت ورود | ثبت نام کنی
Telegram_logo