گیف فروشگاه اکانت قانونی گیم پردایس

اکانت قانونی Call of Duty: Black Ops Cold War برای PS4 & PS5

گیمر عزیز به این نکته توجه کن! هنگام خرید اکانت به کنسول آن هم دقت کنید. هر اکانت باید فقط روی همون کنسول مخصوص خودش اجرا بشه.

توضیحات

   معرفی
اکانت قانونی بازی : Call of Duty: Black Ops Cold War
سازنده : Activision
تاریخ انتشار : 11/13/2020
سبک : Unique
پلتفرم : PS4, PS5
اکانت قانونی بازی : Call of Duty: Black Ops Cold War

این بازی قرار است ادامه‌ی مستقیمی بر وقایع بازی call of Duty: Black Ops 1 باشد که در سال ۱۹۸۱ رخ داده است و قصد دارد، داستان جنگ سرد را تا پایان این دهه‌ی میلادی، ادامه و گسترش دهد. در آن دوره‌ی زمانی، نگرانی‌ها و ترس‌هایی مانند آن چه که ما در دنیای امروز تجربه می‌کنیم، وجود داشته است. همه‌ی مردم آن زمان در مورد شرایط جهان و اتفاقات جاری در آن نگرانی‌هایی داشته‌اند، چرا که ممکن بود به زندگی شخصی و عمومی آن‌ها لطمه بزند.
داستان بازی، در مورد یک گروه کارگشته‌ی نظامی آمریکایی است. این گروه قصد دارند تا شخصیتی به نام پرسئوس (Perseus) را پیدا کنند که یکی از افراد صاحب رتبه‌ی دولت اتحاد جماهیر شوروی است. او می‌خواهد با انجام دادن برخی از اقدامات آشوب گرایانه، نظم حاکم بر جهان را از بین ببرد.
اکانت قانونی بازی : Call of Duty: Black Ops Cold War

بازیکن در قالب این گروه قرار می‌گیرد و باید زیر دست سرگروه مرموز خود، با نام راسل ادلر به انجام دادن ماموریت‌ها بپردازد. اما نکته‌ی به شدت جالبی که می‌توان به آن اشاره کرد، این است که همه ی این تجهیزات و این گروه، طبق خواسته‌ی رونالد ریگان (Ronald Reagan)، چهلمین رئیس جمهور ایالات متحده ی آمریکا، تشکیل شده است و بازیکن در واقع باید به انجام دادن دستورات ریگان، بپردازد.
اعضای این تیم را ماموران هادسون (Hudson)، وودز (Woods) و میسون (Mason) تشکیل می‌دهند که هر کدام از آن‌ها، در امور نظامی خبره هستند. هم چنین علاوه بر این سه نفر، شخصیت‌های دیگری هم از بازی Black Ops 1 بازگشته‌اند. در واقع، بازگشت این شخصیت‌ها به هیچ وجه دور از ذهن نبود، چرا که آن‌ها جزء بهترین شخصیت‌هایی هستند که مجموعه‌ی ندای وظیفه به خلق و شخصیت بخشی آن‌ها، پرداخته است.
اکانت قانونی بازی : Call of Duty: Black Ops Cold War
  جهت خرید اکانت ظرفیتی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War برای PS4-PS5 همراه با ضمانت دائم و قابلیت فروش مجدد و تعویض آنی میتوانید از فروشگاه اکانت قانونی گیم پردایس اقدام فرمایید. 
مشخصات
  • قابلیت فروش مجدد ظ 2 و 3 : بله
  • ضمانت دائم ظ 2 و 3 : بله
  • چند نفره آفلاین : خیر
  • دارای بخش آنلاین ظ 2 و 3 : بله
  • مناسب برای کودکان : خیر
  • نسخه گرافیکی مخصوص PS5 : بله

0 از 5 از مجموع 0 امتیاز

شما هم به این بازی امتیاز دهید

(0) دیدگاه

گیمر عزیز، برای اینکه نظر خودت رو وارد کنی، اول باید تو سایت ورود | ثبت نام کنی
Telegram_logo