اکانت قانونی Banishers: Ghosts of New Eden برای PS5

زمان ارسال از ۱۰ دقیقه تا ۷۲ ساعت کاری
گیمر عزیز به این نکته توجه کن! هنگام خرید اکانت به کنسول آن هم دقت کنید. هر اکانت باید فقط روی همون کنسول مخصوص خودش اجرا بشه.

توضیحات

معرفی
بازی : Banishers: Ghosts of New Eden
سازنده : Focus Entertainment
تاریخ انتشار : 2/13/2024
سبک : Adventure
پلتفرم : PS5

df2e22e83e635576ee9d9fbf60cde873.jpg

بررسی تخصصی اکانت قانونی بازی Banishers: Ghosts of New Eden

استودیو دونت‌ناد در حال گسترش تبلیغات این بازی اکشن نقش‌آفرینی است. در تریلر جدید این بازی جزئیاتی از بخش‌های مختلف بازی و شخصیت‌های اصلی آن نمایش داده می‌شود.

بازیکن‌ها در نقش دو شخصیت‌ اصلی بازی به‌نام‌های Red و Antea که عضو گروه Banishers هستند پا به دنیای New Eden در آمریکای شمالی سال ۱۶۹۵ می‌گذارند. درحالی‌‌که اعضای این فرقه موظف هستند از انسان‌‌ها در مقابل ارواح محافظت و به‌گذر کردن آن‌ها کمک کنند، مسئله‌ی عمیق‌تری گریبان‌گیر دو شخصیت اصلی داستان می‌شود؛ زمانی‌که آنتیا تبدیل به روح می‌شود، رد باید تصمیم بگیرد که با برداشتن روح دیگران او را زنده کند و عهد خود را بشکند یا با کمک کردن به روح آنتیا موجب عروج او شود.

ff65731d14e8d4e467c16f0b89871a09.webp

بازیکن‌ها در جریان مبارزات می‌توانند کنترل هر دو شخصیت را به‌دست بگیرند. رد روی تفنگ، شمشیر و مهارت‌های بنیشر خود متکی است و آنتیا از حملات ماورایی استفاده می‌‌کند. ارتقا دادن هر شخصیت ویژگی‌های جدیدی را به‌ آن‌ها اضافه می‌‌کند و برای مثال موجب افزایش میزان آسیب حملات در هنگام تغییر شخصیت‌ها می‌شود. همچنین آنتیا می‌تواند با استفاده از Veil در جهان گشت‌وگذار کند و مسیر‌های جدیدی را به‌واسطه قابلیت‌هایش باز کند.

2f9f267d2bd375df45afb6ec7622f6ed.jpg

جهت خرید اکانت ظرفیتی بازی Banishers: Ghosts of New Eden برای PS5 همراه با ضمانت دائم و قابلیت فروش مجدد و تعویض آنی میتوانید از فروشگاه اکانت قانونی گیم پردایس اقدام فرمایید.

مشخصات اکانت قانونی Banishers: Ghosts of New Eden
قابلیت فروش مجدد ظ 2 و 3 : بله
ضمانت دائم ظ 2 و 3 : بله
چند نفره آفلاین : خیر
دارای بخش آنلاین ظ 2 و 3 : خیر
مناسب برای کودکان : خیر
نسخه گرافیکی مخصوص PS5 : بله

5 از 5 از مجموع 1 امتیاز

شما هم به این بازی امتیاز دهید

گیمر عزیز، برای اینکه نظر خودت رو وارد کنی، اول باید تو سایت ورود | ثبت نام کنی
Telegram_logo