اکانت قانونی Alone in the Dark برای PS5

زمان ارسال از ۱۰ دقیقه تا ۷۲ ساعت کاری
گیمر عزیز به این نکته توجه کن! هنگام خرید اکانت به کنسول آن هم دقت کنید. هر اکانت باید فقط روی همون کنسول مخصوص خودش اجرا بشه.

توضیحات

معرفی اکانت قانونی بازی Alone in the Dark برای PS5
سازنده : THQ NORDIC GMBH
تاریخ انتشار :20/3/2024
سبک : Adventure, Horror, Puzzle
پلتفرم : PS5

معرفی اکانت قانونی بازی Alone in the Dark برای PS5

بررسی تخصصی اکانت قانونی بازی Alone in the Dark برای PS5

بازی تنها در تاریکی محصول سال 2024 عنوان هفتمین قسمت از این سری جذاب و گرافیکی می باشد. بازی Alone in the Dark داستانی وهم برانگیز آمیخته با ترس و بقا را برای بازیکن تداعی می کند که سرشار از معماهای پیچیده می باشد. اگر از علاقه مندان به بازی های ترسناک و کاراگاهی هستید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بررسی تخصصی اکانت قانونی بازی Alone in the Dark برای PS5

داستان پر فراز و نشیب بازی ترسناك Alone in the Dark

داستان بازی تنهای در تاریکی در دهه 1920 میلادی می گذرد. هنگامی که عموی امیلی هارتوود ناپدید شده و او به دنبال عوامل این امر می باشد. حال او به همراه بازرس خصوصی ادوارد کارنبی، سفری را به درسیتو مانور آغاز می کند. خانه ای برای بیماران روانی که خطرات و ماجراهای وحشت اوری را به همراه خود دارد. از ساکنان عجیب و غریب قلمرو های کابوس‌ وار گرفته تاهیولا های خطرناک که از اتفاقات شروری خبر می دهند. اتفاقاتی که در حال افزایش است. رمز و رازی از جنون و ماجراجویی در انتظار شماست که باور های شما را به چالش خواهد کشید. به چه کسی می توانید اعتماد کنید؟ چه چیزی را باور خواهید کرد؟ چه تصمیمی خواهید گرفت؟

داستان پر فراز و نشیب بازی ترسناك Alone in the Dark

ویژگی های منحصر به فرد بازی تنها در تاریكی 2024

یکی از نکات مثبت این بازی فوق العاده استفاده از شخصیت های جذاب و چهره هایی وقع گرایانه است. گرافیک بالا و بدور از جلوه های خسته کننده را فراموش نکنید. گیم پلی بازی همانطور که قابل حدس می باشد با عناصری مانند نقش آفرینی و ترس و بقا همراه است. یکی از قابلیت های منحصر به فرد بازی Alone in the Dark توانایی کنترل هر دو شخصیت اصلی بازی در موقعیت های مخصوص می باشد

ویژگی های منحصر به فرد بازی تنها در تاریكی 2024

جهت خرید اکانت ظرفیتی بازی Alone in the Dark برای PS5 همراه با ضمانت دائم و قابلیت فروش مجدد و تعویض آنی میتوانید از فروشگاه اکانت قانونی گیم پردایس اقدام فرمایید.

مشخصات
قابلیت فروش مجدد ظ 2 و 3 : بله
ضمانت دائم ظ 2 و 3 : بله
چند نفره آفلاین : خیر
دارای بخش آنلاین ظ 2 و 3 : خیر
مناسب برای کودکان : خیر
نسخه گرافیکی مخصوص PS5 : بله

0 از 5 از مجموع 0 امتیاز

شما هم به این بازی امتیاز دهید

گیمر عزیز، برای اینکه نظر خودت رو وارد کنی، اول باید تو سایت ورود | ثبت نام کنی
Telegram_logo