گیف فروشگاه اکانت قانونی گیم پردایس

اکانت قانونی A Plague Tale: Requiem برای PS5

گیمر عزیز به این نکته توجه کن! هنگام خرید اکانت به کنسول آن هم دقت کنید. هر اکانت باید فقط روی همون کنسول مخصوص خودش اجرا بشه.

توضیحات

  معرفی
بازی : A Plague Tale: Requiem
سازنده :    Focus Home Interactive
تاریخ انتشار :   10/18/2022
سبک :  Adventure
پلتفرم :  PS5

اکانت قانونی A Plague Tale: Requiem برای PS5
 
 نسخه اول مجموعه A Plague Tale در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و روایتگر ماجراهای خواهر و برادری به اسم آمیسیا و هیوگو بود که در جهانی طاعون‌زده و بی‌رحم، دنبال درمانی برای بیماری عجیب هیوگو بودند و در عین حال باید مراقب موش‌ها، نیرو‌های تفتیش عقاید و خطر‌های دیگر هم بودند. از همان اولین دقایق شروع بازی A Plague Tale: Requiem، با دیدن کیفیت بصری بالای آن و همینطور مقدمه‌چینی داستانی‌اش، می‌توان متوجه شد که قرار است با تجربه‌ای به‌مراتب پرجزییات‌تر از نسخه قبلی روبه‌رو باشیم و به مرور، به این یقین می‌رسیم که این جزییات و گستردگی بیشتر، در تمام جنبه‌های شکل‌دهنده بازی کاملا حس می‌شود. بحث داستان هم از این قاعده مستثنی نیست؛ روند بازی چند ماه پس از وقایع نسخه اول آغاز می‌شود و شاهد هستیم که آمیسیا و هیوگو، به همراه لوکاس مشغول بازی و تفریح هستند تا اینکه پای دو شخصیت اصلی بازی، به قلعه‌ای باز می‌شود و اتفاق‌های ناخوشایندی را در آن‌جا تجربه می‌کنند. پس از این اتفاق، شخصیت‌های بازی راهی منطقه‌ای به نام Provence می‌شوند که امیدوارند در آن‌جا راهی برای درمان بیماری هیوگو پیدا کنند. بااین‌حال وضعیت مطابق انتظار آن‌ها پیش نمی‌رود و ظاهر شدن دوباره موش‌ها و همینطور تهدید‌هایی از طرف انسان‌ها، آمیسیا و هیوگو رو وادار می‌کند تا برای پیدا کردن درمان، سفری خطرناک را آغاز کنند. 

14.JPEG 109.62 KB


ارتباط آمیسیا و هیوگو انقدر با ظرافت‌های دوست‌داشتنی روایت و خلق شده که در نتیجه آن‌ها، اتفاق‌هایی که برای‌شان رخ می‌دهد و یک سری پیچش‌های بسیار خوب داستانی بازی، تاثیر زیادی روی مخاطب می‌گذارد و حتی ممکن است پس از تمام کردن Requiem، برای مدتی ذهن‌تان تحت تاثیر وقایع آن باشد. به‌طور کلی، داستان A Plague Tale: Requiem به‌شکلی است که انگار چرخ‌دنده‌های مختلف آن به شکلی بسیار خوب و هماهنگ باهم کار می‌کنند روند کلی A Plague Tale: Requiem، فقط هم محدود به مبارزه‌ها و تقابل با دشمنان نیست. درست مثل نسخه قبل، در این بازی هم موش‌ها تاثیر خیلی زیادی در جریان کلی دارند و حتی مقایس و وسعت حضور آن‌ها هم افزایش وحشتناکی داشته که مخصوصا در برخی قسمت‌ها، باعث غلبه حس ترسی واقعی به بازی هم می‌شود. برای عبور از میان این موجودات، کماکان وابسته به عناصری چون آتش هستید که خب به روش‌های مختلفی در دسترس است و به‌نوعی باید با حل پازل‌ها و اتخاذ بهترین تصمیم ممکن، راهی برای عبور از موانع و موش‌ها پیدا کنید. دراین‌میان بخش کیمیاگری بازی نقش مهمی ایفا می‌کند؛ آمیسیا با استفاده از موادی که پیدا می‌کند، امکان ساخت آیتم‌هایی را دارد که مثلا باعث شعله‌ور شدن اشیا محیطی، خاموش شدن آتش، تشدید شدت آن و اتفاق‌های دیگر می‌شوند و خب از اینجا به بعد، بازی این آزادی‌عمل را به بازیکن می‌دهد تا به شکلی که می‌خواهد، از این آیتم‌ها برای حل پازل‌ها یا حتی ازبین‌بردن دشمنان استفاده کند. 

15.JPEG 100.71 KB


پیش‌تر هم به اتمسفر عالی و زیبایی‌های صوتی و بصری بازی اشاره کردیم و بد نیست این ویژگی را هم یادآور شویم که درکنار تمام جنبه‌های دیگر، A Plague Tale: Requiem جهان بسیار گسترده‌تری هم نسبت به نسخه قبلی دارد. به این صورت که ماجراجویی شخصیت‌های بازی، ما را به مکان‌هایی مختلف، هرکدام با حال و هوا و اتمسفر خاص خودش می‌برد و از محیط‌های تاریک شهری که وحشت ناشی از خیزش موش‌ها بر آن غلبه کرده تا دشت‌های وسیع و سرسبز را شاهد هستیم. جدا از اینکه این مناطق هرکدام با جزییات بصری واقعا بالایی طراحی شده‌اند، بازی حتی این امکان را هم فراهم کرده تا گاهی در آن‌ها بیخیال مسیر اصلی داستانی شوید و با گشت‌و‌گذار در محیط و گاهی هم حل پازل‌هایی محیطی، آیتم‌هایی مخفی به‌دست بیاورید. 

 
جهت خرید اکانت ظرفیتی بازی  A Plague Tale: Requiem  برای PS5 همراه با ضمانت دائم و قابلیت فروش مجدد و تعویض آنی میتوانید از فروشگاه اکانت قانونی گیم پردایس اقدام فرمایید .
 
 
مشخصات
قابلیت فروش مجدد ظ 2 و 3
بله
ضمانت دائم ظ 2 و 3
بله
چند نفره آفلاین
خیر
دارای بخش آنلاین ظ 2 و 3
خیر
مناسب برای کودکان
خیر
نسخه گرافیکی مخصوص PS5
بله
 

0 از 5 از مجموع 0 امتیاز

شما هم به این بازی امتیاز دهید

(0) دیدگاه

گیمر عزیز، برای اینکه نظر خودت رو وارد کنی، اول باید تو سایت ورود | ثبت نام کنی
Telegram_logo