512

قوانین طرح تعویض بازی فروشگاه گیم پردایس

قوانین طرح تعویض بازی فروشگاه گیم پردایس

قوانین طرح تعویض بازی فروشگاه گیم پردایس

در این طرح کاربرانی که اکانت بازی ظرفیت 2 و 3 برای پلی استیشن 4 یا 5 از فروشگاه گیم پردایس خریداری نموده اند میتوانند بازی خود را با بازی های موجود در سایت تعویض نمایند.

در این طرح تعویض بالغ بر 95 درصد بازی های سایت قابل تعویض می‌باشند و تنها تعداد بسیار کمی بازی قابلیت تعویض ندارند.

در این طرح، بازی کاربر تنها با کاهش 30 درصدی نسبت به قیمت روز محصول در سایت از کاربر تحویل گرفته میشود و بازی جدید تحویل داده میشود.

کاربرانی که بازی حراجی خریده اند ، و قصد تعویض بازی را دارند ، کارمزد جهت تعویض اکانت 40 درصد قیمت روز محصول میباشد

کاربر برای استفاده از این طرح ابتدا میبایست اسکرین شات از ایمیل خرید بازی خود را برای ادمین پشتیبانی تلگرام ارسال نماید و پس از اعلام قیمت توسط ادمین جهت تعویض اقدام نماید و بازی خریداری شده میبایست حداقل به همان قیمتی باشد که ادمین برای تعویض بازی خود کاربر اعلام کرده است.

محدودیتی در تعداد تعویض بازی برای کاربران وجود ندارد.

این طرح شامل تعویض بازی کاربر با بازی های حراجی ما در سایت نمیباشد.

برای ثبت درخواست تعویض بازی خود تنها از طریق ادمین پشتیبانی تلگرام اقدام نمایید.

رویه طرح تعویض به این صورت میباشد که پس از ثبت درخواست تعویض بازی به ادمین پشتیبانی تلگرام ، ابتدا بازی مورد نظر خود که نباید بازی بخش حراجی باشد از سایت خریداری نمایید و پس از دریافت ایمیل بازی و ارتباط با ادمین ، بازی کاربر برای تعویض از کاربر گرفته میشود و هزینه آن تا 3 روز کاری برای کاربر واریز خواهد شد.

چنانچه کاربر بدون هماهنگی ادمین اقدام به حذف اکانت بازی نماید نمیتواند از طرح تعویض استفاده نماید و میبایست مراحل تحویل اکانت با هماهنگی ادمین تلگرام صورت گیرد

ارتباط با ادمین
آی دی تلگرام :
@gameparadise_admin

شماره تلگرام :
09380807874