کیبورد Razer Pro Type

Razer Pro Type
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
27575

ناموجود

معرفی

کیبورد Razer Pro Type یک کیبورد بی‌سیم برای تایپ کردن است که بهترین عملکرد در کیبوردهای اداری را با راحتی بالا ارائه می‌دهد.

بررسی تخصصی

کیبورد Razer Pro Type دارای طراحی بسیار ساده و مینیمالیستی است و دکمه‌های آن بسیار راحت هستند. دکمه‌های این کیبورد در برابر اصطکاک و فرسایش انگشتان دست مقاوم هستند و حس نرمی خاصی را القا می‌کنند تا تایپ کردن از همیشه راحت باشد.

کیبورد Razer Pro Type از سوییچ‌های مکانیکی نارنجی ریزر بهره می‌برند. این سوییچ‌ها عملکرد فوق‌العاده کیبوردهای مکانیکی با حس بساوایی خاصی را هنگام تایپ القا می‌کنند اما نسبت به دیگر کیبوردهای مکانیکی تقریبا بی‌صدا هستند تا افرادی که سرعت تایپ بسیار بالایی دارند، هنگام تایپ با صدای کیبورد آزرده نشوند.

کیبورد Razer Pro Type دارای یک دانگل بی‌سیم برای اتصال است و از بلوتوث نیز پشتیبانی می‌کند. با استفاده از بلوتوث شما می‌توانید این کیبورد را به چهار دستگاه وصل کنید و با فشار یک دکمه و بدون نیاز به نصب مجدد بین این دستگاه‌ها جابجا شوید. این کیبورد یک کابل USB-C برای شارژ دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا هم‌زمان با شارژ، از کیبورد نیز در حالت سیمی استفاده کنید.

کیبورد Razer Pro Type دارای دکمه‌های بسیار مقاوم با عمر 80 میلیون بار فشار هر دکمه است و می‌توانید این دکمه‌ها را برنامه‌ریزی و تنظیم کنید و تنظیمات ماکروی خود را روی کیبورد ذخیره کنید. کیبورد Razer Pro Type دارای نور پس زمینه سفید رنگ بسیار زیبایی است که علاوه بر زیبایی، تایپ کردن در شب را نیز راحت‌تر می‌کند.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
27575
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید