کیبورد Razer Cynosa Lite

Razer Cynosa Lite
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
83014

ناموجود

معرفی

کیبورد Razer Cynosa Lite دارای کیبوردهایی مناسب بازی‌های ویدیویی و قابلیت تنظیمات ماکرو در بدنه‌ای مقاوم در برابر مایعات است تا کیبوردی بادوام و مطمئن زیر دستان خود داشته باشید. این کیبورد از تکنولوژی Razer Chroma RGB بهره می‌برد و می‌توانید رنگ دکمه‌ها را از بین 16.8 میلیون رنگ انتخاب کنید.

بررسی تخصصی

شما می‌توانید عملکرد دکمه‌های این کیبورد را تغییر دهید و آن‌ها را ذخیره کنید. کیبورد Razer Cynosa Lite دارای تکنولوژی Razer Hypershift است و هر دکمه می‌تواند چندین عملکرد داشته باشد. شما می‌توانید تنظیمات خود را در پروفایل‌های مختلف ذخیره کنید و در هر لحظه این تنظیمات را تغییر دهید.

نوع دکمه‌های این کیبورد غشایی است و زیر دستان شما بسیار نرم خواهند بود. کار کردن با دکمه‌های این کیبورد بسیار ساده است و صدای بسیار کمی ایجاد می‌کند.

کیبورد Razer Cynosa Lite از فشار 10 دکمه هم‌زمان پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید ترکیبی تا حداکثر 10 دکمه را در تنظیمات ماکروی این کیبورد ذخیره کنید.

با استفاده از نرم افزار Razer Synapse شما می‌توانید رنگ دکمه‌ها، عملکرد آن‌ها و دیگر جوانب این کیبورد را تنظیم و شخصی‌سازی کنید. این کیبورد از نرم‌افزار Razer Synapse v3 پشتیبانی می‌کند.

کیبورد Razer Cynosa Lite با استفاده از کابل USB به کامپیوتر شما وصل می‌شود.

ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
83014
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید