اکانت قانونی ظرفیت اول CrashTeam Racing Nitro-Fueled + SpyroGame Bundle برای PS5

اکانت قانونی ظرفیت اول CrashTeam Racing Nitro-Fueled + SpyroGame Bundle برای PS5

Crash™ Team Racing Nitro-Fueled + Spyro™ Game Bundle
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
این محصول فقط بر روی پلی استیشن 5 قابل استفاده می باشد.
زمان ارسال بازی های سایت از 10 دقیقه تا 24 ساعت کاری می‌باشد.
زمان ارسال بازی های حراجی از 10 دقیقه تا 48 ساعت کاری می‌باشد.
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
155831
۱۹۹,۰۰۰

محصولات مشابه

معرفی

بازی : Crash™ Team Racing Nitro-Fueled + Spyro™ Game Bundle
سازنده : Activision Blizzard Int'l BV
تاریخ انتشار :24/10/2019
سبک : Driving/Racing
پلتفرم : PS4

بررسی تخصصی

Crash Bandicoot دوباره در صندلی راننده قرار گرفته است و Spyro Dragon در حال گرما است! از عملکرد Crash_ Team Racing Nitro-Fueled * و Spyro_ Reitited Trilogy در این بسته که شامل چهار بازی کامل است لذت ببرید.

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Crash Team Racing Nitro-Fueled یک بازی ویدیویی در سبک مسابقه‌ای است که در بازیکن در نقش کاراکترهای مختلف از فرنچایز Crash Bandicoot، با موانع محیطی و حمله‌های متنوعی از سوی حریفان خود در حین رانندگی مقابله می‌کند. نسخه اصلی این بازی توسط استودیو ناتی داگ ساخته شده بود و پس از سال‌ها نسخه بازسازی شده آن توسط Beenox توسعه داده و از سوی کمپانی Activision منتشر شده است.

این بازی نسخه ارتقا یافته‌ای از نمونه اولیه آن به شمار می‌رود با این حال تمام جزئیات نسخه اولیه در آن قرار گرفته است. بازیکن در این بازی باید به رقابت با دیگر کاراکترها بپردازد و از برخورد با موانع خطرناک اجتناب کند.

همچنین با خوردن پاورآپ‌ها و جعبه‌ها می‌تواند از قابلیت های مختلفی بهرمند شود که به کمک آن‌ها حریفان را از مسیر خارج کرده یا سرعت خود را افزایش دهد.

از قابلیت‌هایی که به این بازی اضافه شده می‌توان به امکان ارتقا دادن و تغییر ماشین‌ها، گرافیک بهبود یافته، اضافه شدن مراحل و شخصیت‌های جدید، حرکات نمایشی شخصیت‌ها در حین رانندگی، اضافه شدن حالت آنلاین و... اشاره کرد.

همچنین مراحل بازی کراش نیترو کارت نیز در این بازی حضور گنجانده شده است.

spyro

به طور کلی، داستان در عنوانی با سبک و سیاق اسپایرو، قرار نیست خیلی پیچیده باشد و بیش‌تر حضور المان‌های شاد و خنده‌دار در آن است که باعث جذابیت آن می‌شود. داستان نسخه اول، با مصاحبه یکی از اژدهایان شروع می‌شود که به یک موجود سبز رنگ شبیه ارک‌های سایر داستان‌های فانتزی که Gnasty Gnorc نام دارد، به خاطر قیافه و هوشش توهین می‌کند و این موجود هم که ناراحت می‌شود، تقریباً تمامی اژدهایان را به جز اسپایرو، اژدهای بنفش رنگ کوچکی که نقش اصلی بازی است، تبدیل به مجسمه‌های کریستالی می‌کند. حال بعد از این، وظیفه اسپایرو این است که در سرزمین‌های مختلف بگردد و اژدهایان کریستال شده را نجات دهد.

داستان قسمت دوم، پیچیدگی‌های بیش‌تری دارد. اسپایرو که از جریانات نسخه قبلی رهایی یافته، می‌خواهد به همراه دوست خود که Sparx the Dragonfly نام دارد و حشره‌ای شبیه سنجاقک است، از طریق یک پورتال که به محیطی آرام باز می‌شود، به تعطیلات برود. در همین حین، در دنیایی دیگر، فردی به نام ریپتو اوضاع را برای ساکنین آن دنیا بسیار آزار دهنده کرده است و از این رو یکی از دانشمندان آن دنیا، با اجرای جادویی برای فراخوانی اژدهایان، باعث می‌شود که اسپایرو ناگهان از دنیای آنان سر در آورد. در آن جا اسپایرو با یک چیتا و یک موجود نیمه بز نیمه انسان آشنا می‌شود که قصد دارند جلوی ریپتو را بگیرند. بدین ترتیب اسپایرو با آنان همراه می‌شود تا با جمع آوری یکسری طلسم باستانی در این سرزمین، قدرت مبارزه با ریپتو را کسب بکند. در نهایت در قسمت سوم، داستان با دزدیدن تخم اژدهایان توسط افراد یک جادوگر آغاز می‌شود. افراد این جادوگر با کندن تونل از نقطه مقابل دنیای اژدهایان، به سراغ آنان آمده‌اند تا تخم‌هایشان را بدزدند. به دلیل قطر کم سوراخ‌ها، تنها اژدهایی که می‌تواند به آن سمت سرزمین برود تا تخم‌ها را نجات بدهد، اسپایرو است. او به همراه چیتایی که از نسخه قبلی با وی آشنا شده بود، به سمت دیگر سرزمین می‌روند تا تخم اژدهایان را پیدا کرده و البته جادوگر را نیز به سزای اعمالش برسانند.

مشخصات

نسخه گرافیکی مخصوص PS5

 • نسخه گرافیکی مخصوص PS5
  ندارد
 • قابلیت فروش مجدد
  ندارد
 • بخش چند نفره
  دارد
 • مناسب برای کودکان
  بله
 • دارای بخش آنلاین
  خیر
ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
155831
۱۹۹,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید